|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Како да направите маска за детето?

Youtube, 26.2.2012
Идеја за денешниот маскенбал. Розово цвеќенце

/11


 

 

Направете го Вашето дете среќно.

Научи да црташ - Зајаче
Како најлесно да нацртате зајаче
4
Три бика и лав
Детско катче
3
Учителке најсакана
Мојата учителка има поглед благ...
3
Грб на Македонија
Национални обележја
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

ime za masko
Angelce Monice

koe ime e poubo za malecko momce :)

Aleksandar (67%)

Aleksej (33%)

Jovan (0%)

Slavco (0%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!