|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Бремената Кети Пери го покажа трудничкото стомаче

Редакција Рингераја, 25.6.2020
Додека го очекува своето прво дете со Орландо Блум, Кети Пери се забавува. Погледнете го нејзиниот труднички танц
Клучни зборови:

image
/11


 

На своите Instagram Stories, поп-starвездата објави клип од себе, облечен во зелена мини-фустан со принт и маргаритка додека ги четкаше забите и танцува наоколу со ремиксот на Оливер Хелденс од нејзиниот последен сингл „Маргаритки“. (Таа, исто така, го заврши изгледот со соодветна зелена обвивка за коса, висечки обетки од маргаритки, па дури и цветни-теписи на тепих во просторијата каде што беше снимено видеото.)
Пери, исто така, ја обележа starвездата на вирусните социјални медиуми, Рики Томпсон, во нејзината забава за соло танцување, при што Сториите доаѓаа само неколку часа откако таа го објави клипот на влијателот кој се спушти во истиот ремикс.
Погледнете ја забавата за танцување исполнета со маргаритки на Пери во еден пост фатен со обожаватели подолу.

На своето Story на Instagram, поп-ѕвездата објави клип од себе, облечена во зелен мини-фустан со принт и маргаритки, додека ги четкаше забите и танцуваше наоколу со ремиксот на Оливер Хелденс од нејзиниот последен сингл „Маргаритки“. (Таа, исто така, го заврши изгледот со соодветна зелена обвивка за коса, висечки обетки од маргаритки, па дури и цветен дезен на тепих во просторијата каде што беше снимено видеото.)

Пери, исто така, ја означи sвездата на социјални медиуми, Рики Томпсон, во нејзината забава за соло танцување, при што порталите почнаа да пренесуваат само неколку часа откако таа го објави клипот.

Погледнете ја забавата за танцување исполнета со маргаритки на Пери.

Изградете врска со бебето во стомакот
Онаа посебна врска меѓу мајката и бебето, за која сите знаеме дека не почнува по раѓањето на бебето, докажано е дека зап...
6
Трудници, внимавајте на температурата на в...
Колку долго може една бремена жена да плива во море? Дали водата во базенот е погодна за бремена жена? Што е со термални...
6
Опасни лековити билки за трудници
Некои лековити билки е подобро да се избегнуваат во бременоста. Ви носиме список на тие билки и нивното дејство на орган...
5
Како да се опуштите во текот на бременоста?
Единаесет е наутро, а вас веќе ви се спие? Ништо необично за трудница, бидејќи бебето кое расте во вас брзо ве заморува...
5


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

pomagajte!
srekna trudnica

blagodaram za vasata pomos, za ime na naset_o bebe!

luka (44%)

dimitri (20%)

konstantin (20%)

jakov (16%)


Број на сите гласови: 95

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!