|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Причини за членство на порталот Рингераја.мк


Рингераја порталот е наменет за идните родители и родителите на децата на предшколска возраст. Цело време откако постои порталот, градиме заедница на корисниците кои активно учествуваат во обликување на содржината на самиот портал. Ќе ни биде задоволство доколку на нашето семејство се приклучите и Вие!

 
Членството на Рингераја ви ги носи следните предности:

  • Можност за изработка на албум со фотографии кои можат да бидат јавни или заштитени со лозинка (пристапот е овозможен само на оние кои ќе им кажете лозинката)
  • Потполно бесплатен пристап на голем број информации кои од ден на ден се зголемуваат
  • Можете да праќате приватни пораки. На тој начин можете индивидуално да комуницирате со останатите корисници без притоа да го откриете својот идентитет (или е маил адреса)
  • Можете да нарачате и Рингераја известување која ќе ве информира за новостите на порталот.
  • Едноставно користење на форумот: На форумот јасно се обележани темите кои веќе сте ги прочитале. Така брзо ќе ги приметите новостите. Можете да користите и смајли со кои вашите пораки ќе бидат поинтересни.
  • Богата можност за претставување на форумите: На форумите можете да се претставите и преку свои слики или слики од вашето дете. Притоа можете да внесете и краток опис преку кој корисниците полесно би ве запознале.
 

Не оддолжувајте! >> зачленете  се веднаш!Анкета

Градинка.
Admin

Во која градинка посетува вашето дете?