|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  13 14 15 16 [17]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Кои се РР модератори?
26.1.2016 21:49:46   
Hopeful RR
Felly RR, ти си една од трајните вредности на РР, остави силен впечаток! Ќе ни недостигаш, но секако се читаме user posted image

Lukajana RR, честитки за админството! Прекрасен избор за админ, кој веќе си ја сфати сериозно работата и си ја оправда довербата! user posted image

Честитки за новите модови Neurotoxin RR и Lolla RR, добре ни дојдовте и се надевам дека заедно ќе ја направиме РР уште подобра user posted image

_____________________________

Обиди 2,5 години
HSG, HSC, отстранет септум, IUI x4, IVF успешно :)
2015 user posted image user posted image

(Одговор на членот Bea)
Непосредна врска до пораките: 401
   RE: Кои се РР модератори?
26.1.2016 22:00:03   
Felly RR
Честитки и од мене за Neurotoxin и lolla!!! Уживајте во модерирањетоuser posted image
Меланија, знам дека нема да ја заборавиш РР како што ни јас не можам целосно да ја оставам. user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Hopeful RR)
Непосредна врска до пораките: 402
   RE: Кои се РР модератори?
27.1.2016 11:03:40   
Defne90 RR
Felly RR иако веќе не си администратор и својата улога ј предаваш на друг, сепк ти си една од најбитните ликови на овој форум.Остави траен белег низ овие страници и секако едни од најгокемите вредности.Се читаме низ форум овој пат како модератор. user posted image

Lukajana RR дефинитивно достојна замена и прекрасна личност која што уште од сега си ја сфати работата на администратор сериозно.Продолжи да ни ја полниш рингераја со позитивни и ведри постови и како и до сега да оставаш секој ден трајни вредности.Честитки за новата улога администратор на форум Рингераја.user posted image

Melanija ти си поим за модератор, преку твоето искуство им помогна со твоите постови на многу рингерајки.Секако се читаме пак низ овие страници.user posted image

Честитки за новите модератори lolla и neurotoxin што ни се придружија и за кои верувам дека секогаш ќе бидат тука да модерираат и несебично како и до сега преку своите постови и на други рингерајки да помогнат.user posted image

Нашата рингераја е прекрасна, благодарение на добриот тим и прекрасните членови кои ги има.Сите сме тука за да помогнеме и да се дружиме.Честитки за сите user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 403
   RE: Кои се РР модератори?
27.1.2016 11:33:36   
AneLav RR
Честитки за новите модератори се надевам дека одлично ќе се вклопите во нашиот тимuser posted image
За Меланија РР ми е навистина жал одлично си ја вршеше работата се надевам дека и понатаму ќе не следи и ќе ни пишуваuser posted image
Фели останува и понатаму со нас ама во друга улога...
А на ЛукаЈана и ја честитам новата улога на форумот која самата и ја заслужи.
Поздрав до сите!!!!

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 404
   RE: Кои се РР модератори?
28.1.2016 10:08:15   
Snowhite RR
Најпрво
user posted image
за новите модератори Neurotoxin и Lolla, ви посакувам лесно и брзо да си ја научите работата и да уживате во истата, да ви биде задоволство

Честитки и за Lukajanarr за новата улога, за нејзе сигурна сум дека ќе се снајде и ќе ужива во новата улога

Зa Felly rr, ќе кажам дека нависитна придонесе и остави свој печат на страниците на рр, како администратор, а сега ќе продолжи како модератор и знам дека повторно ќе придонесува за да ни биде убава нашата рингераја
Melanija rr, навистина ми е жал што го напушта тимот на модератори, сепак се надевам дека тоа е едниственото кое го напушта и дека и понатаму ќе ја читаме низ страниците и понатаму ќе допринесува и помага со своите совети на нашите членови, на сите нас

Како и да е посакувам среќа на сите во новите улоги user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 405
   RE: Кои се РР модератори?
28.1.2016 11:15:06   
sandriana RR
Felly RR секако си останува со РР во мааааалку порелаксирана улога, доволно бури преброди како Админ и го одржа бродот РРаја user posted image
lukajana rr заслужено го превзема делот од кормилото, веруваме во тебе user posted image
Melanija rr верувам дека несебично ќе продолжи за ги споделува своите искуства и понатаму на форум, иако одмара од задачите на модератор user posted image

И секако топло добредојде за lolla rr и Neurootoxin rr user posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 406
   RE: Кои се РР модератори?
28.1.2016 11:25:56   
LoveableMe RR
Честитки за старите, јас игнорирам за тие што се испишале и бурно протестирам, остануваат со РР и точка!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 407
   RE: Кои се РР модератори?
28.1.2016 15:06:56   
vezilka RR
Прво сакам да им посакам добредојде на новите модератори. Верувам дека ќе донесат нова свежина на РР. Потоа сакам да и честитам и на Lukajana RR и да и посакам да има најпријатно искуство како асдмин на овој прекрасен форум. И за неа анам дека добро ќе си ја одигра улогата. (хихи толку додго сум на форумов што почнав да звучам како некоја баба user posted image )

Felly i Melanija и двете синоними на РР и двете траен белег. Браво за вас за досегашното, но очекуваме од вас уште, хихи такви сме ние ненаситни. user posted image .

Ајде аирлија нека е!!user posted image

_____________________________

НАУЧЕТЕ ГО ДЕТЕТО КАКО ДА РАЗМИСЛУВА, А НЕ ШТО ДА МИСЛИ!

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 408
   RE: Кои се РР модератори?
28.1.2016 19:17:24   
mommy_angels RR
Добредојде за новите модератори и честитки за унапредувањето на Лукајана user posted image

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 409
   RE: Кои се РР модератори?
24.4.2020 13:44:18   
Admin
Почитувани членови

Отвораме повик за пријава на нови модератори на форумите. Кој што има желба за оживување на форумот и дискусиите нека се пријави тука или нека напише mail на glaven.urednik@ringeraja.mk
Се надевам дека имате желба да учествувате во рестартирањето на форумот и негово оживување.

user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Admin -- 27.4.2020 7:21:24 >

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 410
   RE: Кои се РР модератори?
16.6.2020 16:50:45   
marchi
poslednive 3 godini se ukucuvam na sajtov dali po dva pati godisno.site gi nema site isceznaa,imav milenicki ama i niv gi snema ovde nisto ne se desava.storete nesto. stranicava bese sekojdnevie so informacii i iskustva ova vejke e nisto

(Одговор на членот Admin)
Непосредна врска до пораките: 411
Страница:   <<   < Претходна страница  13 14 15 16 [17]
Страница: <<   < Претходна страница  13 14 15 16 [17]
Оди на:


Анкета

koe ime e poubavo ve molam pomognete mi
mama2*

pomos koe ime e poubavo

Anabela (40%)

Angela (60%)


Број на сите гласови: 137

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!