|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  13 14 15 [16] 17   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Кои се РР модератори?
9.3.2015 11:14:36   
Палешка РР
Честитки!!! user posted image user posted image user posted image

Нови модератори, добредојдовте. Стари, продолжете да работите така.
Модератори кои го отстапивте вашето место на друг - се читаме повторно тука.

Се надевам дека Рингераја и понатаму ќе биде топол дом за сите кои ја сакаат.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 376
   RE: Кои се РР модератори?
9.3.2015 11:52:19   
Defne90 RR
Благодариме за честитките а ние ветувамее дека ќе бидеме достојни модератори на овој форум.Затоа што рингераја е една и единствена и наша најголема поддршка да бидеме истрајни со сите најголеми предизвици што ни ги носи животот.А со тоа што денес стануваме модератори ќе ни биде уште поголема мотивација да ја збогатуваме и надополнуваме.Се читаме низ нејзините страници.user posted image user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 377
   RE: Кои се РР модератори?
9.3.2015 12:13:17   
Hopeful RR
Ви благодарам на честитките, задоволство ми е што сум модератор user posted image Се надевам дека ќе бидам достојна на довербата и ќе придонесам за што поубави и поквалитетни дискусии, со цел да ја направиме РР што поубаво место за дружење. Отворена сум за секакви совети, сугестии и помош user posted image

Се читаме!

_____________________________

Обиди 2,5 години
HSG, HSC, отстранет септум, IUI x4, IVF успешно :)
2015 user posted image user posted image

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 378
   RE: Кои се РР модератори?
9.3.2015 12:30:03   
scared RR
Благодарност и од мене до честитките user posted image Се надевам дека добро ќе си ја извршувам новата функција user posted image Навистина ми е чест и задоволство да бидам дел од РР тимот user posted image user posted image

(Одговор на членот Hopeful RR)
Непосредна врска до пораките: 379
   RE: Кои се РР модератори?
9.3.2015 12:43:08   
lukajana RR
Многу ви благодарам на довербата се надевам ке придонесам да го направиме форумот уште поубав и да биде место кое со задоволство ке го посетуваме,чест ми е што сум дел од тимот и честитки до другите модераторки

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 380
   RE: Кои се РР модератори?
9.3.2015 13:31:47   
Melanija RR
user posted image за модераторите кои повеќе не се, но се тука секогаш за РР bucko mal, elenak и Martins momuser posted image

Hopeful RR, Defne90 RR, scared RR i lukajana RR добре дојдовте во тимот на РР како модератори. Ви посакувам успешна работа. На сите членови на РР цел ни е да допринесуваме РР да биде подобра и поквалитетна.user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 381
   RE: Кои се РР модератори?
9.3.2015 13:40:42   
Snowhite RR
Честитки за новите модератори, успешна работа и соработка ви посакувам, да се надоплонуваме една со друга со цел рр да ја направиме најдобра
elenak, bucko mal i Martins mom, не не заборавајте, сепак ќе се читаме на странициве од рр

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 382
   RE: Кои се РР модератори?
9.3.2015 14:16:25   
Bethany
Честитки за новите модератори user posted image
Јас сум секогаш за промени, верувам дека ќе донесете освежување на РР, свежо "месо" сте user posted image
Ви посакувам убаво време. user posted image

_____________________________

" Maturity is knowing more and more what is worth fighting for, and what is not worth fighting for."

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 383
   RE: Кои се РР модератори?
9.3.2015 14:47:31   
Kvisko
Честитки за новите модератори.

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 384
   RE: Кои се РР модератори?
9.3.2015 15:53:06   
deluxe
Добро ни дојдовте девојкиuser posted image user posted image Ви посакувам успешно да си ја работите работата,тука сме ние постарите за помош и консултацииuser posted image user posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Kvisko)
Непосредна врска до пораките: 385
   RE: Кои се РР модератори?
9.3.2015 17:10:33   
mommy_angels RR
Честитки девојчиња и добро ни дојдовте во тимот user posted image

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 386
   RE: Кои се РР модератори?
10.3.2015 10:44:13   
bucko mal

Chest I zadovolstvo mi beshe sto bev del od timot na Ringeraja user posted image
Pozdravuvanje nema,zatoa shto si ostanuvam kako chlen I se chitkame niz temite.

Chestitki do novite moderatorki,so lesno I ubavo user posted image

_____________________________

You have to dream if before you can do it.

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 387
   RE: Кои се РР модератори?
21.5.2015 11:58:23   
Felly RR
Благодарност до Deluxe, која точно две години беше делот од тимот кој секојдневно се грижи за нашата РР. Дружбата не завршува тука, се надевам ќе се читаме и понатаму низ страниците на РР. user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 388
   RE: Кои се РР модератори?
21.5.2015 14:56:34   
deluxe

ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly RR

Благодарност до Deluxe, која точно две години беше делот од тимот кој секојдневно се грижи за нашата РР. Дружбата не завршува тука, се надевам ќе се читаме и понатаму низ страниците на РР. user posted image

user posted image user posted image Јас останувам тука,но овој пат како обичен член,кој и понатаму ќе продолжи да ги исполнува страниците на нашата мила Рингераја.
Им посакувам успех на оние кои ќе продожат по мојот пат,да внесат свежина и енергија на форумот,да ја зачуваат ведрината и топлината на форумот,како што беше до сегаuser posted image user posted image Вие сте моето виртуелно смејство,мои другарки!! Ве сакамuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 389
   RE: Кои се РР модератори?
21.5.2015 22:21:40   
Melanija RR
deluxe RR user posted image се читаме. Сите членови ја правиме РР колку можеме подобраuser posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 390
   RE: Кои се РР модератори?
22.5.2015 8:57:35   
Snowhite RR
deluxe се надевам дека ќе си останеш на зборот и понатаму да се читаме низ страниците на рр. Се најдоброuser posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 391
   RE: Кои се РР модератори?
22.5.2015 9:21:38   
sandriana RR
deluxe се читаме низ форумите, имаш доста искуства да споделуваш за нашите членови user posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 392
   RE: Кои се РР модератори?
26.1.2016 12:49:47   
Felly RR
Драги мои, мислев дека ќе ми биде лесно да го напишам ова, но сепак, збогувањата се секогаш тешки а денес се збогувам со еден голем дел од рингераја.

Рингераја.мк е дел од моето секојдневие речиси 6 години, од кои повеќе од 3 години ги поминав како администратор на форумот. Се надевам дека оставив некаков белег. Но ништо не е вечно,а промените се секогаш за подобро.
Редно е моето место да го отстапам на некој друг.

Некој нов, кој ќе внесе нова свежина на форумот, некој кој ќе ја сака рингераја како што ја сакам јас. Секогаш ќе бидам тука за тебе, но моето време како администратор помина.

Честитки за Lukajana RR која е новиот администратор, уживај мила!!! Со среќа!!!

За новите измени на форумот ќе бидете наскоро известени.


_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 393
   RE: Кои се РР модератори?
26.1.2016 16:17:38   
deluxe

ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly RR

Драги мои, мислев дека ќе ми биде лесно да го напишам ова, но сепак, збогувањата се секогаш тешки а денес се збогувам со еден голем дел од рингераја.

Рингераја.мк е дел од моето секојдневие речиси 6 години, од кои повеќе од 3 години ги поминав како администратор на форумот. Се надевам дека оставив некаков белег. Но ништо не е вечно,а промените се секогаш за подобро.
Редно е моето место да го отстапам на некој друг.

Некој нов, кој ќе внесе нова свежина на форумот, некој кој ќе ја сака рингераја како што ја сакам јас. Секогаш ќе бидам тука за тебе, но моето време како администратор помина.

Честитки за Lukajana RR која е новиот администратор, уживај мила!!! Со среќа!!!

За новите измени на форумот ќе бидете наскоро известени.




user posted image user posted image user posted image Честитки Лукијана!! заслужено!!! Фели ти секогаш си била и ќе бидеш една од најлојаните членови на РР.Твоите постови изобилуваат со добрина,мир ,спокој,каква и си всушност во реалниот животuser posted image user posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 394
   RE: Кои се РР модератори?
26.1.2016 17:06:09   
lukajana RR
Фала многуuser posted image user posted image user posted image
Felly rr веќе наговести нова поделба на модераторските позиции па еве и сега официјално да ја објавам.
За жал Melanija rr одлучи да не биде веќе модератор но ние уште се надеваме дека многу ке и недостасуваме и ке се премисли ,а кога и да биде тоа има загарантирано место user posted image user posted image user posted image .
Како подновување во тимот ни доаѓаат Neurotoxsin и Lolla така што листата на модератори би била следната :

Забременување - LoveableMe rr , Hopeful rr
Бременост - Hopeful rr , Neurotoxsin rr
Бебе - Sandriana rr , Lolla rr
Дете - Felly rr , Snowhite rr
Партнерство - Defne90 rr , Sceard rr
Семејство - AneLav rr , AnnaMolly rr
Заедница - Mommy_angels rr , Felly rr
Администратори - Vezilka rr , lukajana rr

Среќно женски , уживајте во модерирањето

< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 26.1.2016 17:34:40 >


_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 395
   RE: Кои се РР модератори?
26.1.2016 17:09:35   
marchi
felly RR ni otide izgleda "vo penzija" . za lukajana cestitki.

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 396
   RE: Кои се РР модератори?
26.1.2016 17:26:21   
Палешка РР
Честитки за новите модератори и Админ user posted image

Felly RR, не само што на РР имаш оставено белег, туку и во нашите срца! Но тука си ни user posted image
Melanija RR, поим за модератор, според мене. Тука си забремени и стана мамичка, ти си ни како семејство user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 397
   RE: Кои се РР модератори?
26.1.2016 17:53:14   
lolla RR
Честитки за новиот администратор и модераторите. Рингераја ми беше прв извор на инфо за за време на ИВФ-то, бременоста и еве сега во мајчинството. Се надевам ке одговорам соодветно.

Меланија, многу ми е жал што така си одлучила user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 398
   RE: Кои се РР модератори?
26.1.2016 17:59:35   
Neurotoxin RR
Се надевам дека убаво ќе се дружиме, веднаш прифатив затоа што кога и да ја отворев рингераја имав друштво, што ме разбира. Јас останав трудна и отоврив рингераја, бев бремена цели 42 недели и читав рингераја, родив бебушка и ја одгледав со вас, три години ја растев со вас, и еве сега се случува втора бременост, повторно со вас...неможев да не прифатам user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот lolla RR)
Непосредна врска до пораките: 399
   RE: Кои се РР модератори?
26.1.2016 18:13:41   
Bea
Cestitki na site!
Ste i ostanete nasa najgolema poddrska!user posted image

(Одговор на членот Neurotoxin RR)
Непосредна врска до пораките: 400
Страница:   <<   < Претходна страница  13 14 15 [16] 17   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  13 14 15 [16] 17   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?