|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  96 97 98 99 [100]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
3.9.2013 8:35:43   
Палешка РР
Леле што убави кафиња Bethany и Felly сте направиле...мммм...user posted image ќе земам од двете по шмрк.
Добро утро на сите Рингерајки, ви посаакувам убав работен ден user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 2476
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
3.9.2013 9:20:31   
elenak
Dobro utro!Paleska ja imala cesta da ja otvori 100-ta strana,aj i jas da ja ckrtnam da ne ostanam pokusouser posted image Na zdravje kafence,jas eve sega go pocnuvam.

_____________________________

You don''t have to be perfect to be a perfect parent.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 2477
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
3.9.2013 10:35:55   
Палешка РР
Е па ајде сите по нешто да напишеме и што побрзо да ја испратиме и оваа тема во историјата на РР user posted image

Ајде облажете се по едно мафинче

user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот elenak)
Непосредна врска до пораките: 2478
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
3.9.2013 11:19:44   
miana
ИЗВОРНА ПОРАКА: Yummy Mammy

Mia so sreka ucenjeto, samo petki da nosis!

Miana kazi kako pominavte denes? Majkite se stalno povozbudeni od decata... Kako ti se bendisa oddelenieto, priredbata...?

Zdravo i od mene...
Yummy Mammy - pisav vo temata - kolku prvacinja imame na RR,kako sme pominale..Eve i tuka ke pisam,se mi se dopadna,a najmnogu nastavnickata. Mlada,fina.
Vcera si bevme so gosti cel den - edni dojdi,drugi odi. Podaroci eden kup,se skolski pribori. user posted image Imame skolski pribori do 5 to oddelenie,obezbedeni sme user posted image
Imajte ubav den zeni..

< Поракaта ја уредил miana -- 3.9.2013 11:20:24 >

(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 2479
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
3.9.2013 12:26:24   
MademoiselleNina
Време е за по еден чај
user posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 2480
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
3.9.2013 12:37:48   
Gardenia
Ее фала за чајот,јас само што испив еден user posted image ,ии ај добар ви ден,имајте убав остаток од денот

(Одговор на членот MademoiselleNina)
Непосредна врска до пораките: 2481
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
3.9.2013 13:10:51   
mommy_angels RR
добар ви ден женчиња,јас дури сега стигнав да ѕирнам што правите,А будна од 6 а од синоќа и официјално си се преселивме во user posted image НАШИОТ ДОМ user posted image user posted image user posted image user posted image ,ама што да ви кажувам,каков хаос ми е ,ми иде да грабнам дете и маж и една недела да избегам некаде user posted image ,ах пусти мечти,туку ајде сега нешто ептен набрзинка да почастам,немав ни сила ни време да направаам друго,ама кога ќе се средам комплетна забава си правам
user posted image

(Одговор на членот Gardenia)
Непосредна врска до пораките: 2482
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
3.9.2013 13:19:46   
deluxe

ИЗВОРНА ПОРАКА: mommy_angels RR

добар ви ден женчиња,јас дури сега стигнав да ѕирнам што правите,А будна од 6 а од синоќа и официјално си се преселивме во user posted image НАШИОТ ДОМ user posted image user posted image user posted image user posted image ,ама што да ви кажувам,каков хаос ми е ,ми иде да грабнам дете и маж и една недела да избегам некаде user posted image ,ах пусти мечти,туку ајде сега нешто ептен набрзинка да почастам,немав ни сила ни време да направаам друго,ама кога ќе се средам комплетна забава си правам
user posted image



Ајде со среќа во новиот дом!!! да си го наполните со мноооогу дечиња и љубов,семејна хармонија и топлинаuser posted image Еве јас веќе се почестив од пиќетоuser posted image
Еве сум и мене нека ме има на јубилејната 100та страна на дрндрнрајкиuser posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 2483
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
3.9.2013 13:48:33   
Bethany
Драги РР-јки, како што е ред, бидејќи ги наполнивме страниците на оваа тема, сега ве поканувам да го продолжиме муабетот ТУКА

_____________________________

" Maturity is knowing more and more what is worth fighting for, and what is not worth fighting for."

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 2484
Страница:   <<   < Претходна страница  96 97 98 99 [100]
Страница: <<   < Претходна страница  96 97 98 99 [100]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?