|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  91 92 [93] 94 95   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 15:00:47   
KRISTIJANA*
Dragi moi RR-ki :) vi posakuvam na site koi ocekuvate sm=modricrtici.gif]user posted image da go doziveete denov kako sto go doziveav jas ::)))) posle neznam kolku testovi za ovie nekolku dena so bleda vtora crta , deneska bev na testiranje preku krv i testot bese POZITIVEN :) mnogu sum srekna i vi posakuvam na site da vi se ispolnat zelbite


ve guskam:)))

(Одговор на членот ana33)
Непосредна врска до пораките: 2301
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 15:35:43   
mimo
user posted image user posted image user posted image  lel so sreka neka ti e user posted image  cestito aj so lesno neka e sve naj ubo

(Одговор на членот KRISTIJANA*)
Непосредна врска до пораките: 2302
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 15:37:29   
mimo
kristijana kazimi kakov test e toj prku krv obicen ili e samo za bremenost kakvo testiranje e toa  oti i jas ke odam vo ponedelnik uste ki cekamuser posted image

(Одговор на членот mimo)
Непосредна врска до пораките: 2303
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 15:54:41   
gabi11
Kristijana cestitkiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti posakuvam ubava i lesna bremenost.

_____________________________

gabi11

(Одговор на членот KRISTIJANA*)
Непосредна врска до пораките: 2304
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 15:58:35   
KRISTIJANA*
fala mimo i gabi :)))) da vi se vrati se najubavo
mimo na maticen bev i pobarav testiranje znaci za potvrda na bremenost preku krv , do dusha i urina mi zedoja , i mi kzaa deka e pozitiven , zatoa sto na testovite domasni tri dena samo bleda crta mi se pojavuvase

(Одговор на членот gabi11)
Непосредна врска до пораките: 2305
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 16:04:10   
AnnaMolly RR
Честитки, Кристијана! Да си имаш убава, лесна и смирена бременост и да ни родиш уште едно (а може и две) убави рингерајчиња!

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот KRISTIJANA*)
Непосредна врска до пораките: 2306
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 16:11:15   
ana33
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image superrrr cestitki od srce i ti posakuvam lesna bremenost 

(Одговор на членот KRISTIJANA*)
Непосредна врска до пораките: 2307
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 17:04:26   
veckasr
cestitki imaj si lesna bremenost user posted image i edno zivo i zdravo bebce user posted image

(Одговор на членот ana33)
Непосредна врска до пораките: 2308
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 17:34:58   
KRISTIJANA*
AnnaMolly , ana 33 , veckasr fala vi i vi posakuvam seeeeeeeeee najubavo na svet

(Одговор на членот veckasr)
Непосредна врска до пораките: 2309
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 17:45:20   
Natasa981
kristijana se najubavo i od mene! cestitki i da si gi iznosime bebencava do kraj so lesno i so ubavo:) dobredojde vo klubot na user posted image

_____________________________

Моќните нешта доаѓаат од малите почетоци - Џон Драјден

(Одговор на членот KRISTIJANA*)
Непосредна врска до пораките: 2310
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 18:14:06   
KRISTIJANA*
fala natasa981 so Bozja pomos da bide taka pozz i dobro ve najdov :)))) neka ni se mnozi klubot :)

(Одговор на членот Natasa981)
Непосредна врска до пораките: 2311
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 19:02:38   
negla
kristijana, mnogu se izraduvav!!!cestitki i od mene i imaj si lesna bremenost!! ne sakam da ti kazam no ke ti kazam deka pretcustvoto sto go imav za tebe se ispolni. user posted image user posted image  so sreka neka bide i neka se rodi zdravo i pravo ma sto i da bide!!!!  user posted image   user posted image

(Одговор на членот KRISTIJANA*)
Непосредна врска до пораките: 2312
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 20:20:35   
Izabela*
Karstijana bravo, neka zdravjeto i srekata te sluzat vo tekot na celata bremenost i da si rodis edno zdravo i slatko bebence. Ti prakam golem baknez

(Одговор на членот negla)
Непосредна врска до пораките: 2313
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 20:46:43   
Natuska85
Кристијана честиткиuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Имај лесна user posted image .

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Izabela*)
Непосредна врска до пораките: 2314
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 21:14:30   
*mika*
eeeee...Kristijana Kristijanaaa user posted image user posted image user posted image  pred se cestitki, iako jas ti cestitav uste odaaamna user posted image  imaj lesna bremenost, i zdravo i ubavo user posted image ... i izvesti ne so ponatamu.. koga ke go vidis na eho :))) da vidime dali se edno ili dve user posted image  user posted image

(Одговор на членот negla)
Непосредна врска до пораките: 2315
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 21:34:02   
porcelina
eve cestitki na site shto docekavte da vidite user posted image
jas imam edno prashanje do vas RR. so mm se obiduvame da dobieme user posted image od januari. posledna user posted image imav na 23 fevruari. bev na pregled na maticen na 07.03. i mi rece deka imam vodena cista. sega mi docni 3/4 dena i ne znam dali e user posted image shto go sakame ili nekoi problemi so vodenata cista?

(Одговор на членот *mika*)
Непосредна врска до пораките: 2316
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 22:00:05   
KRISTIJANA*
Negla DA DA mi kaza ....fala ti mnogu za prekrasnoto pretcustvo so go imase za mene :) te guskam izabela i porcelina fala vi i na vas ...porcelina na istiot datum ja imav i jas polsednata , i mene ovie nekolku dena mi docnese i deneska doznav user posted image ti posakuvam se najdovro

(Одговор на членот porcelina)
Непосредна врска до пораките: 2317
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 22:02:31   
KRISTIJANA*
MIKA ti si navistina prvata sto mi cestita kako na IDNA MAMICKA fala ti za poddrskata i sto me natera de veruvam deka vtorata bleda crta e sepak crta ......:))) TE GUSKAM i normalno ke bideme vo kontakt za ponataamu ... cekam samo radosni vesti i od tebe kiss

(Одговор на членот KRISTIJANA*)
Непосредна врска до пораките: 2318
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 22:35:55   
puze
cestitki kristijana uzivaj vo bremenosta.

(Одговор на членот KRISTIJANA*)
Непосредна врска до пораките: 2319
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 22:42:22   
KRISTIJANA*
fala ti puze ti posakuvam seeeee najubavo pozz

(Одговор на членот puze)
Непосредна врска до пораките: 2320
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 22:45:13   
Olivia
Bravo i cestitki Kristijana uzivkaj si sega vouser posted image

_____________________________

"Trust takes years to build , only seconds to break , and forever to repair"

(Одговор на членот KRISTIJANA*)
Непосредна врска до пораките: 2321
   RE: Сакаме две црти
26.3.2011 22:49:07   
luckygirl
EEE mila Kristijana znam kako se cuvstvuvas i mnogu mi e milo za tebe,ti posakuvam da si imas najlesna bremenost user posted image ,jas (NE)treba da dobijam na 3-ti,pa se nadevam ke si gi vidam i moiteuser posted image gi ocekuvam veke 6 meseci ama ne gubam nadez ke bide ke ti se pridruzime site sto go sakame toauser posted image .Pozdrav i backi do tebe i tvoeto maleckouser posted image .

(Одговор на членот KRISTIJANA*)
Непосредна врска до пораките: 2322
   RE: Сакаме две црти
27.3.2011 0:09:49   
humana
Kristijana cestitki imaj lesna bremenost i uzivaj si segauser posted image user posted image

(Одговор на членот luckygirl)
Непосредна врска до пораките: 2323
   RE: Сакаме две црти
27.3.2011 0:18:35   
ana33
e lucky girl cao i ja treba da dobijam na 3 april pa cekam user posted image crti nadevam se deka ke gi vidam konecno i tebe ti posakuvam da gi vidis od user posted image pa ke se raduvame zedno a moze da pravime test zaedno pozdrav

(Одговор на членот luckygirl)
Непосредна врска до пораките: 2324
   RE: Сакаме две црти
27.3.2011 0:19:38   
ana33
e humana kako si sto ima novo kaj tebe nema li nekoj simptom test koga ke pravis?

(Одговор на членот humana)
Непосредна врска до пораките: 2325
Страница:   <<   < Претходна страница  91 92 [93] 94 95   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  91 92 [93] 94 95   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?