|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  87 88 [89] 90 91   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: РР тераса
22.6.2012 12:24:57   
temjana
Добар ден девојки, јас сега се вратив од полиција ми репнаа глоба од 40 евра со милион врски фатени ти ебuser posted image државата. Битно помина и тоа па сега само ми останува да си замислувам што ќе направев со тие пари ако не им ги подарев нивuser posted image Инаку ако немате работа немој да ве дупнал ѓавол да излегувате надвор бидејќи е вистински пекол со се смрдеате пеколнаuser posted image user posted image

(Одговор на членот maki1)
Непосредна врска до пораките: 2201
   RE: РР тераса
22.6.2012 12:58:43   
Andriance
Ајдеееее ништо не ни е..па кога беше ладно викавме дајте сонце...и нас крајот не ни се наоѓа..уствари нема кај нас пролет есен...зима и одма летооо...само ми е жал бре за трудниците...

ние бевме на ортопед, се супер, се изнасмеав со докотор..истеравме и кафенце.
сандриана денес не, ама утре каков сладолед има да кркнам..user posted image



_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 2202
   RE: РР тераса
22.6.2012 15:12:11   
sandriana RR
сандриана денес не, ама утре каков сладолед има да кркнам..user posted image

A be utre za utre user posted image Denot ne mi e realiziran ako ne si krknam bar edno sladoledce dnevno....user posted image

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 2203
   RE: РР тераса
22.6.2012 15:50:32   
BebyDoll

ИЗВОРНА ПОРАКА: temjana RR

Добар ден девојки, јас сега се вратив од полиција ми репнаа глоба од 40 евра со милион врски фатени ти ебuser posted image државата. Битно помина и тоа па сега само ми останува да си замислувам што ќе направев со тие пари ако не им ги подарев нивuser posted image Инаку ако немате работа немој да ве дупнал ѓавол да излегувате надвор бидејќи е вистински пекол со се смрдеате пеколнаuser posted image user posted image



Po koj povod gi pocasti dzandarite so 40E?

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 2204
   RE: РР тераса
22.6.2012 16:22:53   
Hunny
Аман бе , во сите теми што денес ги отворив да прочитам налетав на постови со пецкање, негативна енергија, провоцирање. Нема потреба од тоа, секој има право да си го каже мислењето или да се пожали што му се случило без да наиде на осуда нели? user posted image

(Одговор на членот BebyDoll)
Непосредна врска до пораките: 2205
   RE: РР тераса
22.6.2012 16:36:32   
Natuska85
Еве и јас на брзинка да ве поздравам,може женски сабота во Клауз еве на сладоледче,сте за?? Јас се видов со Кикичка денес набрзинка на кафенце(цедевитка читај за менеuser posted image ).Арх_диз тука е уште???

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Hunny)
Непосредна врска до пораките: 2206
   RE: РР тераса
22.6.2012 16:38:10   
Natuska85
ИЗВОРНА ПОРАКА: Hunny

Аман бе , во сите теми што денес ги отворив да прочитам налетав на постови со пецкање, негативна енергија, провоцирање. Нема потреба од тоа, секој има право да си го каже мислењето или да се пожали што му се случило без да наиде на осуда нели? user posted image



Не бе хани така ти се причинилоuser posted image .Жешко е времево напнати се луѓевоuser posted image .Јас сум баш лајт деновиве да не се подречам ептен ми е се окuser posted image . Ај стави по еден сладолед да кркнеме вака виртуелно, да смириме ситуацијаuser posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Hunny)
Непосредна врска до пораките: 2207
   RE: РР тераса
22.6.2012 16:50:20   
Hunny
Натушка јас би ставила, ама уште да знаев како супер ќе бешеuser posted image Ај ќе си го замислимеuser posted image За ќотек сум знам никогаш не се потрудив да ја отворам онаа темата за тоа како се става сликаuser posted image . А за другото во право си изгледа до жешкото еuser posted image

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 2208
   RE: РР тераса
22.6.2012 22:29:29   
Melanija RR
Кој што прави за себе си прави а јавни коментар за некого каков е притоа не се ни познава личноста воопто не е во ред user posted image

Еве јас частам сладолед пред утре да се бањкам во мореееее
Се читаме за една недела

user posted image

< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 22.6.2012 22:30:02 >


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот BebyDoll)
Непосредна врска до пораките: 2209
   RE: РР тераса
22.6.2012 22:30:29   
ananikol


Denes go vadev noktot na nogata poradi infekcija,samo sto mi se smirija bolkite...user posted image nekolku dena ke se izlezavam v krevet pa ke se citame pocesto.

(Одговор на членот BebyDoll)
Непосредна врска до пораките: 2210
   RE: РР тераса
22.6.2012 22:35:08   
Џесика
Леле жени колку е жешкоооо!!! Меланија блазе тебе убаво помини си, одмори се за сите user posted image јас го бањав детето, леле луѓе немате поим колку е размазено откога баба му го чува едвај го избањав ко на времето се нешто изводи, пак дошло време за превоспитување user posted image ... гледам ги нема тајфава да се посмееме, ајде една по една да се куцнете user posted image

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 2211
   RE: РР тераса
22.6.2012 22:41:34   
Snow Queen
Melanija RR, да си поминеш најубаво на одморuser posted image уживај и убаво одмори се

_____________________________

07.04.2006........до ден денес со саканиот сме лудо вљубени

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 2212
   RE: РР тераса
22.6.2012 22:42:08   
ananikol


Џесика, blazesi ti sto e zesko ovde duvaaa.. mi se cini nekoe tornado ke ne udri

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 2213
   RE: РР тераса
22.6.2012 22:45:46   
mamicki
РР ми беше извор на позитивна енергија додека бев на породилно отсуство. Потоа се вратив на работа, па К беше болничок... не се бев вклучила еден месец... И сега... просто ми стана мака што најдов време за РР оти налетав на бран негативна енергија user posted image
Ало, женички, ај малку розоФките наочарчиња врз нос плс!

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 2214
   RE: РР тераса
22.6.2012 22:47:13   
Tanjat7880
Devojkiiiiiii,pa kako ste mi,shto mi pravite?!
Na site uspesi se raduvam,na site maki shto si imaat pobrzo da pominuvaat a za tebe Ikana imam edna zabeleshka,zaludno se spremash i doteruvash i se toa za vo nedela,NEMASH SHANSI DA BIDESH NAJUBAVATA KUKLATA TVOJA KE BIDE ZVEZDA NA DENOT!!!user posted image Patem vi posakuvam se najubavo,ama bash seuser posted image
I sega jas da se falam,Bev denovive vo DOJRANNNNNN i se banjav i se suncav i uzivav za site pari,mestoto e pravo gradilishte,plazite do granicata gi sreduva vojskata i nivnata mehanizacija,shetalishteto e prekrasno i NEMA (veruvale ili ne)komarci ko drugi godini..i neznam shto drugo da vi kazam..a da, me snema li pak da znaete vo Dojran da me barateuser posted image Ajde bidete mi dobri i se citkame

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 2215
   RE: РР тераса
22.6.2012 22:59:50   
Ikana
a za tebe Ikana imam edna zabeleshka,zaludno se spremash i doteruvash i se toa za vo nedela,NEMASH SHANSI DA BIDESH NAJUBAVATA KUKLATA TVOJA KE BIDE ZVEZDA NA DENOT!!! Patem vi posakuvam se najubavo,ama bash se


Фала Тања, М и да сакам не можам да ја надминам во убавина, блеска она ѕвездичка на мајкаuser posted image

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 2216
   RE: РР тераса
22.6.2012 23:30:26   
Natuska85
.Туку утре правиме ли сладолед во Клаус,јас и инфузијата си ја закажав порано за ако се собираме кај 7 на примеР?user posted image

< Поракaта ја уредил kikicka RR -- 26.6.2012 1:21:46 >


_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 2217
   RE: РР тераса
22.6.2012 23:39:16   
Natuska85
Е добро де 10 страни и ти па шо сеuser posted image user posted image user posted image .Одам јас кома транс сум.Гуд нааајттт

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 2218
   RE: РР тераса
23.6.2012 1:10:08   
kikicka

Инаку за странициве незнам стварно кога стигна до 100. Јас сум преморена,кафе со Натушка,кафе со Темјана(лажам,не пиев)мубет само,полагав и мислам дека уште 2 останаа,би требало да се положени пошто тоа што напишав е доволно,па шта буде нека буде! Л еве ми качи Т од нигде негде и ке дремам вечерас. Ај сеа чао и доста,пред да пишете размислете,ниедна мајка неможете да ја осудувате што и како да се случило сите знаете дека е тоа момент.

< Поракaта ја уредил kikicka RR -- 26.6.2012 1:23:46 >


_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 2219
   RE: РР тераса
23.6.2012 8:22:02   
amateuress
девојки, дај ве молам кажете број на некоја приватна ординација што работи преку викенд, некој педијатар, зашто не сакам да го влечкам детево по клиники на горештиниве, а се уби од кашлање, морам да проверам да не му е нешто на градите.

(Одговор на членот maki1)
Непосредна врска до пораките: 2220
   RE: РР тераса
23.6.2012 8:25:25   
Hunny
Јас како вампир сум станала, место да користам што спие user posted image , цела ноќ ја преседов.Жешково ме утепа, притисоков низок ... Ајде некој нека свари кафеuser posted image

< Поракaта ја уредил kikicka RR -- 26.6.2012 1:24:45 >

(Одговор на членот maki1)
Непосредна врска до пораките: 2221
   RE: РР тераса
23.6.2012 8:27:39   
Ikana
На Детска клиника има дежурен секогаш, а за приватниве пробај Систина, Промедика....

ИЗВОРНА ПОРАКА: amateuress

девојки, дај ве молам кажете број на некоја приватна ординација што работи преку викенд, некој педијатар, зашто не сакам да го влечкам детево по клиники на горештиниве, а се уби од кашлање, морам да проверам да не му е нешто на градите.



(Одговор на членот amateuress)
Непосредна врска до пораките: 2222
   RE: РР тераса
23.6.2012 8:38:11   
maki1
Hunny,i jas sum stanata og 5 neznam sto mi e ne mi se spie .pa cistev kujna od sabajle,a sega eve edno kafe direkt from Romeuser posted image
user posted image


_____________________________

Pantai Rai

-Heraclitus

(Одговор на членот maki1)
Непосредна врска до пораките: 2223
   RE: РР тераса
23.6.2012 8:44:53   
Hunny
Море јас пола час се молам да станам да фатам нешто ама не иде некакоuser posted image Супер е кафето, јас еве пијам во живо, мм сирот се затворил во кујна мучка нешто, па и кафе ми свари. Гледа дека денес ќе си го преседам цел ден пред компјутер. Утре ќе одам на неколку дена кај моите и така. Икана се подготви ли? Ви посакувам убаво да си поминете и да бидете најсреќни на свет, зошто утре нема да можам кај моите немам интернет.

(Одговор на членот maki1)
Непосредна врска до пораките: 2224
   RE: РР тераса
23.6.2012 8:45:30   
Ikana
Јас ќе си земам од кафето Маки, ахххх Рим!!!
Добро утро на сите!!! user posted image

Хани, спремни сме само уште мм да си дојде дома и се ќе ми биде под конец, тоа ми е најбитнотоuser posted image Леле 3 недели си го немам видено мажето мое!!!

< Поракaта ја уредил Ikana -- 23.6.2012 8:57:40 >

(Одговор на членот maki1)
Непосредна врска до пораките: 2225
Страница:   <<   < Претходна страница  87 88 [89] 90 91   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  87 88 [89] 90 91   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?