|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: РР тераса
16.4.2012 11:49:41   
Maca25

ИЗВОРНА ПОРАКА: arh_diz RR

Dobro utro
I kaj nas nema sonce ,ama vazno temperaturata e vo +user posted image



Кај вас зимата уште не се предава а?!?!

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 176
   RE: РР тераса
16.4.2012 12:19:00   
penelopa
Добар ден и од мене, Честит празник, нека ни е за многу години!
И кај нас времево катастрофа врне ли врне еве веќе две недели а и оваа изгледа ќе бид истаuser posted image више ќе се мрднам од дома седење а и на user posted image му е досадно. Ехе кој може нека шета и за менеuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 177
   RE: РР тераса
16.4.2012 12:31:47   
Maca25
тука те има те нема сонце.. сега почна и да роси.
а со мм се мислевме да одиме да шетаме малце сами, ако заврне изгледа дома ќе си преседиме.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 178
   RE: РР тераса
16.4.2012 12:36:47   
kikicka
Ма јас чекам сонце малку таман да затопли па ако идете да се видеме на убаво време,а и на Јарун ми се оди таму ми енајубаво на сонцеuser posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: penelopa

Добар ден и од мене, Честит празник, нека ни е за многу години!
И кај нас времево катастрофа врне ли врне еве веќе две недели а и оваа изгледа ќе бид истаuser posted image више ќе се мрднам од дома седење а и на user posted image му е досадно. Ехе кој може нека шета и за менеuser posted image



_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 179
   RE: РР тераса
16.4.2012 12:45:09   
arh_diz
Penelopa jas mislam deka se mrdnav veke od sedenje doma , ili oblekuvanje i soblekuvanje za nadvor jakni salovi kapi uzas.A decata se vo taa vozrast koga ne im se sedi doma , sakaat da si igraat so drugi decinja.Ama uste malku pa ke setame i za toa sto sme sedele domauser posted image

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 180
   RE: РР тераса
16.4.2012 14:27:44   
kikicka
Кај сте бре? Кај сте БРЕЕЕ ееее уште празници терате после дебели биле user posted image

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 181
   RE: РР тераса
16.4.2012 14:41:38   
Maca25
Еве јас сум тука...читам што има ново и чекам да се спреми мм па да одиме на ручек. само да не ни заврне по пат

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 182
   RE: РР тераса
16.4.2012 14:47:40   
Pepelaska *
Не бе кикичке не јадеме толку user posted image .Јас барем пробувам да се воздржам и покрај сите кифли меса торти и колачи јас си кркам јаболчиња , е сега ќе ручам мевце ама малку со усулuser posted image . А од утре и јас строго ама на ОН. Инаку цел ден си се легачиме по дома , М. спие, надвор врне, ова времево е тапа тапосана, после ќе одиме до кај кумот и од утре иста песна. Сегаве напуштам мм ќе ми го земе лаптопов ќе рабвотел нешто три дена се токми чека последен мигuser posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 183
   RE: РР тераса
16.4.2012 15:55:08   
AnnaMolly RR
zenski, kako ste? jas od denes do cetvrtok sum na gosti kaj moite, malku na odmor. vcera kumasinite ni donesoa srekna vest, ke imame uste edno kumasince! tolku ne sum se izraduvala odamna! neka pocasti nekoj od moe ime, jas ne mozam od mobilen. pozdrav, zenski, se citame denovive na latinica dodek ne se izboram za laptopot.

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 184
   RE: РР тераса
16.4.2012 16:37:55   
Kockicka
Zenski moram da ve pocastam imate ovosna salata od mene dosta vi e torti i kaloricni bombi (samo neznam kako user posted image ) moetouser posted image denes prv pat piese sokce od jabolko koe mu go napravi mama i mnogu go sakase da mu dadev uste ke piese no za pocetok mislam dosta mu bese user posted image

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 185
   RE: РР тераса
16.4.2012 16:47:11   
kikicka
Kоцкичка еве Тука можеш да научиш како да поставишслика на рр.

user posted image

user posted image
Коктеливе се од Ана Моли user posted image

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Kockicka)
Непосредна врска до пораките: 186
   RE: РР тераса
16.4.2012 17:23:47   
Annet
SE "IZNALAPAV" SE I SESTO NE MOZMA DA DISAMM UFF OD UTRE VODA I KAFE SAMO HEHEHEH
I TUKA VRNE LELE AMAN VEKE AJDEE ODMORETE USTE VECERVA OD UTRE SE PO STAROuser posted image

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 187
   RE: РР тераса
16.4.2012 17:24:09   
Annet
AA I OD KOKTELOV KE SMRKNAM IMAM MESTO USTE ZA TOLKU IIHIHIHIH

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 188
   RE: РР тераса
16.4.2012 17:28:44   
Maca25
Ана Моли убава вест ви кажале денес!! user posted image user posted image
Ќе се шмркнам и јас од коктелчињата!!
Ние излеговме на ручек, само што решивме да прошетаме по ручекот дожд не фати и правец дома.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 189
   RE: РР тераса
16.4.2012 17:49:48   
Olivia
Ана Моли честитки за приновата што е на пат, само за вакви убави работи да слушаме и да си се частиме.

_____________________________

"Trust takes years to build , only seconds to break , and forever to repair"

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 190
   RE: РР тераса
16.4.2012 18:15:25   
Bogdancanka

ИЗВОРНА ПОРАКА: Annet

SE "IZNALAPAV" SE I SESTO NE MOZMA DA DISAMM UFF OD UTRE VODA I KAFE SAMO HEHEHEH



isto edvaj disam,nadoknadiv za site denovi sto postevuser posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 191
   RE: РР тераса
16.4.2012 18:33:46   
Lalence
Женски ајде нешто почастете затоа што прв пат доаѓам на терасава,нека биде нешто благо (не сум јас на диета) user posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 192
   RE: РР тераса
16.4.2012 18:49:07   
mamicki
Девојченца, ај честито тераса user posted image , еве нешто и да почестам
user posted image

(Одговор на членот Lalence)
Непосредна врска до пораките: 193
   RE: РР тераса
16.4.2012 20:30:38   
temjana
Добра вечер девојки, за многу години празникот. Ние сега се прибравме бевме во Дојран и се изнауживав, ама ич не ми се враќаше назадuser posted image Ајде сега повторно јово на ново куча-посо и се така до јули кога ме очекува еден доооолг одмор user posted image Упс ќе заборавев ајде на тераса сите излегувајтеuser posted image

(Одговор на членот mamicki)
Непосредна врска до пораките: 194
   RE: РР тераса
16.4.2012 21:11:55   
moni teo
јас сум од дојран user posted image user posted image

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 195
   RE: РР тераса
16.4.2012 22:42:06   
Melanija RR
Temjana ,комшике па кај си ти некако се изгуби или така ми се чини?user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот moni teo)
Непосредна врска до пораките: 196
   RE: РР тераса
16.4.2012 22:48:36   
temjana

ИЗВОРНА ПОРАКА: Melanija RR

Temjana ,комшике па кај си ти некако се изгуби или така ми се чини?user posted image

хихихи се губам па ме има па повторно ме снемува... се шегувам тука сум само ретко одам во продавницаuser posted image мм е задолжен за смокитеuser posted image ајде ќе правиме едно комшиско кафе кажи кога си слободнаuser posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 197
   RE: РР тераса
16.4.2012 23:07:48   
Bogdancanka
mmmmmmm mamicki bas si se izmacila...inaku Temjana od koja stana si odevte od kaj Bogdanci ili?

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот mamicki)
Непосредна врска до пораките: 198
   RE: РР тераса
16.4.2012 23:09:47   
Melanija RR
Слободна сум секој ден после 17 часот,до тогаш хонораризирам user posted image
Еве виртуелно сокче барем да се напиеме
user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 199
   RE: РР тераса
16.4.2012 23:48:47   
Andriance
Eteee i nie se pribravme po doma...breee izlezeni od 12 popladne...da ti se smuci vekje od setnja..pa sto se sobravme edna klapa...pa i deca...A se iznaigra se iznaraduva i nazad ustre u kola zaspavantus..ama zatoa pa samo sto stignavme od gostivar mm gleda na drugar mu klucevite od kola kaj nas...sirot eve sega se vrakja nazad...bas mi e zal tolku mu se spiese user posted image a ja pa reshiv da napisham porodilna prikazna,,pf pf...inace vreme cela nedela kje bide nikakvo..ama nie go za**** vekje isplaniravme kaj kje setame po gosti user posted image

ajde dajte hrana zivo gladno sum user posted image

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 200
Страница:   <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?