|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  4 5 [6] 7 8   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 14:52:55   
Maca25
До пред малце беве на плоштад, се прошетавме малце со нина, малце и измрзнавме, сега домче на топло со топло чололадо. еве и за вас

user posted image


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 126
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 14:55:41   
arh_diz
Fala Maca za toploto cokolado nemam pieno odamna

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 127
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 14:59:17   
AnnaMolly RR
Јас сум речиси готова. Само да усисам ми остана и прашина да избришам. Филип заспа, па да не му брмчам.

Се канам да одам до доле кафе да си направам, ама пуста мрза!
Ќе се напијам едно виртуелно некој ако направи, само какво и да е, без шеќер.


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 128
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:02:36   
Maca25
повели, црно без шеќер
user posted image


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 129
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:04:25   
Палешка РР
Кога испишавте шест страни? user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 130
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:08:54   
AnnaMolly RR
Мацо, фала. user posted image

Палешка, до утре ако нема минимум 15... user posted image
Па до Божиќ може и 100 страни да се наполнат како што сите скоро на одмор ќе бидат.


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 131
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:23:24   
Bogdancanka
zdravo zenski kako ste denes?gledam kafeto e gotovo taman na vreme sum sednalauser posted image da se napijam i jas vo drustvo da ne pijam sama..

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 132
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:28:26   
Maca25
земете си и колачиња, за со кафето специјално ги направив

user posted image


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 133
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:34:39   
Beatris
Женски јас бев на преглед, и ова бебушкава многу сериозна беше кога пробувавме да и го сликнеме лиценцето, на крај кога се откажавме така убаво се насмеа, не ми се верува , ама 3ца гледавме не е можно да ни се причини... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 134
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:39:03   
Natuska85
Мацо ќе си земам од колачињеата ама плиссс стави и за мене едно топло чоколадо незнаеш колку ми се пиеuser posted image user posted image user posted image user posted image .Беатрис паметна таа твојата викаш се насмеа а си вика вие мене ќе ме сликатеuser posted image user posted image user posted image .Женски мене пустете ми среќа, ќе ми треба, гледавме стан преска со мм на пауза излеговме, па до вечер ќе се договараме да направиме пресметки,ама мене многу ми фати око.Малку далеку е на почетокот на Ѓорче во тие на американ цонстракшан зградите ама многу се добри становите, а и не ми се бара веќе сакам да си се селам во мој станuser posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 135
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:40:14   
Maca25
user posted image user posted image user posted image браво за бебушка. сака да си ги поздрави мама и тата. 

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 136
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:40:37   
lukas
lele subavo ,jas ni na eden pregled nemozev lukas da go vidam se samo so grb bese svrten..dusice kako da znaese deka ja gledate...pozz beatris..

_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 137
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:42:17   
Maca25
повели бе срцка.
user posted image


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 138
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:43:42   
Beatris
Па незнам како, стално си се мести убаво за сликање user posted image , до сега имам којзнае колку слики, ама се се такви сериозни, ама ова многу смешно беше ај демек готово не пробуваме да извадиме слика, и она насмевка од уво до уво user posted image user posted image user posted image  И докторот се утепа од смеење, вика ова се зеза со нас како ќе стигне user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 139
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:43:47   
mila mama
ИЗВОРНА ПОРАКА: Beatris

Женски јас бев на преглед, и ова бебушкава многу сериозна беше кога пробувавме да и го сликнеме лиценцето, на крај кога се откажавме така убаво се насмеа, не ми се верува , ама 3ца гледавме не е можно да ни се причини... user posted image user posted image user posted image



Beatris me potseti jas koga odev na pregledi, ovaa mojava predhoniot den i noc me pobudaluvase od mrdanje, ama bukvalno po 24 casa mrdase i toa klocase presilno, mislev rebra imam iskrseno oti me bolea i levo i desno, a samo sto ke dojdevme na pregled taa skupcena, spie, se krie nigde ja nema. Znae i taa deka e na doktor, pa se pravi umna, poslusna user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Razbirlivo e deteto da se plasi od temninata...
No, ne e razbirlivo vozrasen da se plasi od svetlinata.

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 140
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:44:45   
Beatris
ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85

Мацо ќе си земам од колачињеата ама плиссс стави и за мене едно топло чоколадо незнаеш колку ми се пиеuser posted image user posted image user posted image user posted image .Беатрис паметна таа твојата викаш се насмеа а си вика вие мене ќе ме сликатеuser posted image user posted image user posted image .Женски мене пустете ми среќа, ќе ми треба, гледавме стан преска со мм на пауза излеговме, па до вечер ќе се договараме да направиме пресметки,ама мене многу ми фати око.Малку далеку е на почетокот на Ѓорче во тие на американ цонстракшан зградите ама многу се добри становите, а и не ми се бара веќе сакам да си се селам во мој станuser posted image


Ajde Natuske, ako vi se svigja napravete matematika i .....so srekja neka vi e novoto domce user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 141
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:46:04   
Natuska85
ИЗВОРНА ПОРАКА: Maca25

повели бе срцка.
user posted image



Фалаааа,ммм какво е па и парчиња чоколадо наоколу,ммммм


_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 142
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:46:14   
lukas
ajde natuska sto pobrzo vo novoto stance..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 143
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:46:43   
Beatris
ИЗВОРНА ПОРАКА: Maca25

земете си и колачиња, за со кафето специјално ги направив

user posted image



Таман за ужинка user posted image   Само да не претерам со јадењево, имам сарма за ручек па да остане место и за тоа user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 144
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:48:06   
Natuska85
ИЗВОРНА ПОРАКА: lukas

ajde natuska sto pobrzo vo novoto stance..user posted image user posted image user posted image


Дај Божеееее


_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 145
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:53:13   
Maca25
ајде Натушке рачунајте, па да не израдуваш и нас со убава вест user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 146
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:54:56   
agnes77
ИЗВОРНА ПОРАКА: Beatris

Женски јас бев на преглед, и ова бебушкава многу сериозна беше кога пробувавме да и го сликнеме лиценцето, на крај кога се откажавме така убаво се насмеа, не ми се верува , ама 3ца гледавме не е можно да ни се причини... user posted image user posted image user posted image


о много убавоuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 147
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:56:28   
agnes77
ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85

ИЗВОРНА ПОРАКА: lukas

ajde natuska sto pobrzo vo novoto stance..user posted image user posted image user posted image


Дај Божеееее



ќе биде ќе бидеuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  а прво кад се преселиш треба да тестираш интернет и да се јавиш на РРuser posted image

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 148
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 15:58:57   
Џесика
Натушка, супер, како и да е уште поблиску ќе ми бидеш, од пазар ќе ти поминувам на кафе user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 149
   RE: РР Cтаница
28.12.2010 16:08:27   
mila mama
Natuska bravo! Daj Boze pobrzo da se preselite!user posted image  user posted image  user posted image i ubavo ti vika Agnes, prvo inernet sredi! user posted image

_____________________________

Razbirlivo e deteto da se plasi od temninata...
No, ne e razbirlivo vozrasen da se plasi od svetlinata.

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 150
Страница:   <<   < Претходна страница  4 5 [6] 7 8   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  4 5 [6] 7 8   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?