|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
деца со аутизам  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
315 mami 204532 25.2., 13.58
happ
Светски ден на лицата родени со DOWN SYNDROME   12 mother 29 16814 18.6., 07.03
partalka
Психотерапија - Прашања со МР. Ана Чучкова  
[Страница: 2 3 ]
54 beki RR 34488 16.3., 00.29
pepuska
Ми треба помош, каде да се обратам?   19 beki RR 18289 22.2., 16.10
podarok
Инклузија на децата со посебни потреби  
[Страница: 2 3 4 ]
76 ripce 52486 5.11., 11.20
Dreamer
Деца со неврофиброматоза NF1   0 aksor22 14600 27.2., 09.37
aksor22
Даунов синдром кај децата  
[Страница: 2 3 4 ]
80 Еца 55606 24.11., 14.29
deluxe RR
Деца со церебрална парализа  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
291 Еца 89860 9.9., 10.28
beki RR
ЦД проткол - лечење аутизам   0 beki RR 12316 11.6., 11.16
beki RR
Истражување за аутизам   0 Webster2014 13622 25.3., 17.20
Webster2014
Дислексија   6 pacuvce 16742 13.2., 16.20
bilence80
Логопед   1 sugare 13203 19.12., 17.44
Felly RR
Потребна е донација за здружението на лица со церебрална парализа од В   1 beki RR 13114 12.12., 16.32
LoveableMe RR
ретки болести кои ги напаѓат децата   6 big_mama817 15251 11.12., 16.08
zivotsopredizvici
Треба ли да подигне јавната свест за лицата со посебни потреби?   2 beki RR 12396 11.12., 16.07
zivotsopredizvici
govorot na deteto   1 leona1 13619 28.11., 12.32
elenak RR
Дефектолог  
[Страница: 2 3 4 ]
75 bucko 1 53298 4.11., 20.16
predizvik
дијабетис кај деца   6 big_mama817 25600 19.6., 14.11
sandriana RR
Родителски состанок за АБР   5 beki RR 13227 25.2., 12.20
beki RR
Преведувач   18 bucko 1 15923 23.1., 14.07
SpecialEducation
Искуства со хомеопатски лекови кај децата со посебни потреби  
[Страница: 2 ]
29 beki RR 33212 23.11., 17.48
Jovana11
Истражувања и нови откритија   9 beki RR 17742 6.1., 12.43
beki RR
PREMESTENO: Streptococcus pyogenes   0 anchi 13278 22.12., 08.37
Felly RR
Прашања до Kris Thoelen и Krista Bynens - АБР Белгија   21 beki RR 16207 26.9., 14.13
beki RR
Права на децата со посебни потреби   16 beki RR 23208 25.9., 08.49
beki RR
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?