|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
деца со аутизам  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
315 mami 153318 25.2., 13.58
happ
Светски ден на лицата родени со DOWN SYNDROME   12 mother 29 13059 18.6., 07.03
partalka
Психотерапија - Прашања со МР. Ана Чучкова  
[Страница: 2 3 ]
54 beki RR 27056 16.3., 00.29
pepuska
Ми треба помош, каде да се обратам?   19 beki RR 14680 22.2., 16.10
podarok
Инклузија на децата со посебни потреби  
[Страница: 2 3 4 ]
76 ripce 41761 5.11., 11.20
Dreamer
Деца со неврофиброматоза NF1   0 aksor22 11182 27.2., 09.37
aksor22
Даунов синдром кај децата  
[Страница: 2 3 4 ]
80 Еца 45190 24.11., 14.29
deluxe RR
Деца со церебрална парализа  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
291 Еца 72167 9.9., 10.28
beki RR
ЦД проткол - лечење аутизам   0 beki RR 9769 11.6., 11.16
beki RR
Истражување за аутизам   0 Webster2014 10187 25.3., 17.20
Webster2014
Дислексија   6 pacuvce 13276 13.2., 16.20
bilence80
Логопед   1 sugare 10220 19.12., 17.44
Felly RR
Потребна е донација за здружението на лица со церебрална парализа од В   1 beki RR 10494 12.12., 16.32
LoveableMe RR
ретки болести кои ги напаѓат децата   6 big_mama817 12047 11.12., 16.08
zivotsopredizvici
Треба ли да подигне јавната свест за лицата со посебни потреби?   2 beki RR 9967 11.12., 16.07
zivotsopredizvici
govorot na deteto   1 leona1 10339 28.11., 12.32
elenak RR
Дефектолог  
[Страница: 2 3 4 ]
75 bucko 1 41219 4.11., 20.16
predizvik
дијабетис кај деца   6 big_mama817 19660 19.6., 14.11
sandriana RR
Родителски состанок за АБР   5 beki RR 10384 25.2., 12.20
beki RR
Преведувач   18 bucko 1 12382 23.1., 14.07
SpecialEducation
Искуства со хомеопатски лекови кај децата со посебни потреби  
[Страница: 2 ]
29 beki RR 25096 23.11., 17.48
Jovana11
Истражувања и нови откритија   9 beki RR 14294 6.1., 12.43
beki RR
PREMESTENO: Streptococcus pyogenes   0 anchi 9948 22.12., 08.37
Felly RR
Прашања до Kris Thoelen и Krista Bynens - АБР Белгија   21 beki RR 13043 26.9., 14.13
beki RR
Права на децата со посебни потреби   16 beki RR 19099 25.9., 08.49
beki RR
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

poragaj!!!!
lukas

ve molam kazete mi mnogu mi e strav za poragaj a denot mi se blizi samo na toa mislam,se mislam dali da odam na carski,so velite?a mnogu se plasam zaradi psihata mi se cini ke odlepam...ve molam komentirajte!!!

carski rez? (20%)

priroden poragaj? (59%)

da osatavam samo da si donesi? (20%)


Број на сите гласови: 128

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!