|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ВИДЕА

Урнебесна смеа на четири бебиња!

Автор: Редакција Рингераја | 4.2.2014
image

Таткото ги анимира, а бебињата урнебесно се смеат. Видео кое ќе ве расположи

ВИДЕА

Ајде да се смееме

Автор: Редакција Рингераја | 21.10.2013
image

Погледнете го видеото - ќе ве наполни со позитивна енергија!

ОЗНАКИ:
image

Смеењето од срце ги изразува среќата и радоста, ги отстранува тагата, лошите емоции, чувството на замор, загриженоста, брзо го сцтрува вниманието од проблемите на убавите работи, ја спречува нервозата.....

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Сезони.
Admin

Во која сезона е родено вашето дете?