|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Урнебесна смеа на четири бебиња!

Редакција Рингераја, 4.2.2014
Таткото ги анимира, а бебињата урнебесно се смеат. Видео кое ќе ве расположи
Клучни зборови:

/11


 

 

Порано можевме да ги видиме како се смеат со мајката, а сега се појави видео и со таткото. Оваа четворка дефинитивно се смее заразно.

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Ѕвезда на бебе календар за 2022 година - МАРТ
Оваа вечер нека свети најсилно, бидејќи блеснува ѕвездата за месец МАРТ
4
Кои се најслатките нешта кај малите бебиња?
Тие слатки мали бебиња...
4
Кристина Арнаудова има син!
Утрово во 3,40 часот се роди вториот син на Кристина Арнаудова. Мајката и бебето се чувствуваат одлично. Честитки!
4
Фото: Стјуардеса го надои бебето на патничка
Ти си херој, ми ги наполни очите со солзи. Ти си вистински доказ дека мајките мора да се држат заедно“, беше еден од емо...
4
Анкета

Вода за деца.
пеперутка16

Мамички, колку месеци варевте вода за вашите бебиња?