|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Стомачето на Алесандра Амбросио

Редакција Рингераја, 25.3.2012
Супер моделот Алесандра Амбросио изгледаше зачудувачки на промоцијата на совршениот електричен брич на Philips, во шумичката во Лос Анџелес, во петокот 23. март

image
/101


 

 

Ангелот на Victoria's secret ги покажа своите згодни нозе, а и своето стомаче во комотно и шик бело фустанче, на фотосесија за совршениот електричен брич на Philips. Откако заврши со снимањето ја зеде својата 3-годишна ќерка Ања и ја однесе да го види велигденското зајаче.

Александра го очекува своето второ дете со партнерот Џејми Мазур во мај.

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Зошто добивам тежина толку брзо за време н...
Леле! На вагата можете да видите колку брзо ова бебе расте во вашиот стомак. Да ја разгледаме оваа често контроверзна те...
4
SPIRULINA PACIFICA – суперхрана за трудниц...
Spirulina Pacifica е извонредна комбинација на бета-каротен, хлорофил, витамини на Б комплексот, комплетни протеини, гам...
3
Растење на плодот по недели, 2. тромесечје
Знаете ли дека сте бремени, или во суштина не знаете што се случува со вашето тело? Овој текст ќе се обиде да ви објасни...
3
Киретажа - значајна гинеколошка процедура
Киретажата претставува мала хируршка операција која се користи како за поставување на дијагноза од материјалот што се до...
3
Анкета

ANA
MAKMUZIKA

ANGELA

ZORICA (4%)

ANDREA (44%)

SANJA (8%)

MAGDALENA (19%)

MARIJA (21%)

NADA (4%)


Број на сите гласови: 180

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!