|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Меган Маркл е бремена

Редакција Рингераја, 16.10.2018
Принцот Хари и Војвотката од Сасекс, поранешната актерка Меган Маркл, објавија дека го очекуваат нивното прво дете

image
/11


Војвотката Меган и принцот Хари ќе станат родители. Младиот кралски пар го очекува првото дете.

Среќната вест дека 37-годишната војвотка е во блажена состојба беше објавена на официјалниот профил на Кенсингтонската палата на Twitter. Бебенцето треба да се роди следната пролет.

 

„Нивното Кралско Височество Војводата и Војвотката од Сасекс со задоволство објавуваат дека Војвотката од Сасекс очекува бебе напролет 2019 година“ – стои во објавата.

Their Royal Highnesses The Duke and Duchess of Sussex are very pleased to announce that The Duchess of Sussex is expecting a baby in the Spring of 2019. pic.twitter.com/Ut9C0RagLk

Кралскиот пар вчера пристигна во Сиднеј за својата прва официјална посета на Австралија.

Бременост или брак? Што е поприоритетно?
Така ни е, кога нема да поживееме малку заедно пред да се земеме.
4
Хурем е бремена!
Турската новинарка Ајше Арман, поминувајќи еден ден со Мерјем Узерли, популарната Хурем од серијата „Сулејман Величенств...
4
Бледа линија на тестот за бременост
Користењето на домашен тест за бременост е многу едноставно. Две линии значат дека сте бремена, една дека не сте. Но што...
3
Затегнете ја кожата на стомакот по раѓањето
Како да ја затегнете кожата на стомакот по раѓањето?
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

kakvi zeni sakas
danielcrni (40%)

plavi (28%)

smegi (32%)


Број на сите гласови: 25

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!