|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој

Опис на форумотТемиОбјавувањаПоследна објаваМодератори
[РР Заедница]
За порталот 
Новости на порталот, ваши мислења, коментари, пофалби, критики и идеи поврзани со порталот
Потфоруми: FAQ
705663 RE: Среќен СЕДМИ роденден, Ри ..
7.3.2016 16:00:12
Veronica_Lia
 
RR team , mommy_angels RR , Felly RR   
Дружби, случувања 
Каде се дружиме, кога се наоѓаме, каде и што интересно се случува…
11016392 RE: Среќна Нова 2017 година ..
2.1.2017 15:16:54
lukajana RR
 
RR team , mommy_angels RR , Felly RR   
Хуманост 
Со задоволство даруваме....
571111 RE: Помош за настрадани Ринге ..
16.8.2016 16:44:58
lukajana RR
 
RR team , mommy_angels RR , Felly RR   
Собирање 
Ѕвездички, балончиња, сликички ...
101454 RE: Животинско царство ..
11.10.2016 9:16:03
kokibt
 
RR team , mommy_angels RR , Felly RR   
Статистика на РР 
101 список за 101 работа
635836 RE: Кое машко име е најзастап ..
23.8.2017 23:46:12
ElenaIlarion
 
RR team , mommy_angels RR , Felly RR   
Разговори за се и сешто 
Темите ќе се бришат неделно
Потфоруми: Забава
92682848 RE: Odnos snaa-svekrva ..
16.4.2018 8:43:07
Палешка РР
 
RR team , mommy_angels RR , Felly RR   
Рингераини подароци 
Учествувајте и добијте подароци :)!
262613 RE: ЛИНО подароци ! ! ! ..
26.5.2016 13:54:51
Палешка РР
 
RR team , mommy_angels RR , Felly RR   

Оди на:
Анкета

женски имиња
kristina oh

да избереме име за моето мило...

ема (20%)

стефанија (10%)

ива (23%)

ирина (12%)

тамара (10%)

михаела (24%)


Број на сите гласови: 241

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!