|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој

Опис на форумотТемиОбјавувањаПоследна објаваМодератори
Забава 
Шеги, смешни линкови... и се друго што е забавно
12120556 RE: Корисни совети ..
12.6.2016 10:13:47
marchi
 
RR team , mommy_angels RR , Felly RR   

  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Некој рекол...   15 Еца 9417 13.6., 16.08
Veronica_Lia
Предупредуваме: Кариера vs мајчинство  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
162 Pepelaska * 26741 11.6., 11.59
marchi
Предупредуваме: Добредојде за новите членови !  
[Страница: 2 3 4 ... 21 22 23 ]
572 Палешка РР 55105 8.3., 23.33
Максо
Предупредуваме: Кој ве има засрамено пред други луѓе?  
[Страница: 2 ]
33 HristinAntonio 11137 17.6., 15.23
princessa
Предупредуваме: Зависник од форуми или не  
[Страница: 2 3 ]
72 mis. 14089 3.4., 11.46
marchi
Предупредуваме: Смешни/незаборавни настани од нашето детство   14 mama26 18472 30.11., 00.29
scared
Предупредуваме: Пост за паметење!!!  
[Страница: 2 3 ]
65 Тања РР 18063 12.12., 11.46
Bethany RR
 
Однос снаа-свекрва   2 Margaritka0 2655 16.4., 08.43
Палешка РР
Оглас  
[Страница: 2 3 4 ... 12 13 14 ]
346 vesna_kr 70245 11.4., 09.50
Mbaresa
Работа од дома  
[Страница: 2 ]
47 Rossana 27033 13.8., 18.29
SunDance
Dali e dovolna samo ljubovta od cedoto   0 marchi 2774 12.7., 08.45
marchi
пасош за малолетно дете,   6 nico 4482 27.3., 21.32
niki
Колку време треба да си осигуран за да земеш пари после породување   15 kik@ 7020 28.12., 23.39
marchi
Сакам да прашам .....  
[Страница: 2 ]
34 Melanija RR 11756 27.12., 21.36
SandraRo
КафеРаја [chat]  
[Страница: 2 3 4 ... 31 32 33 ]
812 Melanija RR 78286 4.12., 20.09
marchi
Каде може да се направи фото книга?   0 SimonkaV 6373 2.9., 09.31
SimonkaV
Виза за странство  
[Страница: 2 ]
26 bucko mal 13766 16.8., 12.27
bucko mal
Prekin na doenje   1 Anita car 7428 21.7., 15.25
sandriana RR
Акции на производи  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
126 Natuska85 22857 11.6., 11.45
marchi
#ДајтеидевојканаЕлса   6 Snowhite RR 4522 26.5., 12.08
niki
Денес е светски ден на . . .   14 Felly RR 6369 7.4., 10.07
Felly RR
Дали прво жена, потоа мајка или   1 marchi 8755 15.3., 12.50
mommy_angels RR
Непријатна случка во маркет со мало дете  
[Страница: 2 ]
35 Dream 10536 11.3., 12.25
marchi
Скапа-ефтина струја  
[Страница: 2 3 4 5 ]
105 strelec 8 39192 11.3., 12.02
marchi
Како реагирате на озборувањата за вас?   24 mother 29 7413 9.3., 12.45
marchi
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Име за бебе
Alexia04

Здраво р-рајки. Јас сакам да Ве замолам за помош. Ни треба име за бебенце, кумови сме викендов. Родителите ни понудија нешто, т.е. ние ги прашавме за предлози, па ете ни предложија:

Петра (23%)

Лепосава (3%)

Маја (32%)

Емилија (29%)

Наташа (13%)


Број на сите гласови: 397

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!