|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  10 11 12 13 [14]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Стрии,целулит,попуштени вени,испукани кап...
19.11.2015 17:38:16   
mimidjon
Јaс сaкaм дa прaшaм oд кoјa неделa почнавте сo мaчкaњетo нa мешетo?

(Одговор на членот TARA1)
Непосредна врска до пораките: 326
   RE: Стрии,целулит,попуштени вени,испукани кап...
19.11.2015 20:17:30   
Kvisko
Јас почнав од кај 13-14 недела. Пред тоа ич нема потреб и не дека и тогаш ми требаше ама имам ептен бела тенка кожа па затоа почнав порано. Сега омилен ми е путерот за трудници од alverde зашто убаво мириса и убаво впива мада имам и уље babylove за од време на време зашто е дптен мрсно.

(Одговор на членот mimidjon)
Непосредна врска до пораките: 327
   RE: Стрии,целулит,попуштени вени,испукани кап...
20.11.2015 13:14:13   
marchi
istiov komentar go staviv i vo tema slabeenje no moze da pripagja i vo ovaa grupa.moeto prasanje e kako se spravuvate so svisnatata koza posle poroduvanje,posle oslabuvanje i sl?toa e sloboden prostor bas za nasobiranje na salo user posted image sto mislite vie?

(Одговор на членот Kvisko)
Непосредна врска до пораките: 328
Страница:   <<   < Претходна страница  10 11 12 13 [14]
Страница: <<   < Претходна страница  10 11 12 13 [14]
Оди на:


Анкета

Кога започнавте да го дохранувате вашето бебе?
Sasha24

Кога започнавте да го дохранувате вашето бебе?

3 месеци (33%)

4 месеци (33%)

6 месеци (33%)

подоцна (0%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!