|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  24 25 26 27 [28]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Што правевте денес?
9.12.2014 21:25:09   
Bethany
Цел ден по патишта бев, до Србија дури стигнав, ама тука во комшии.
Сега конечно дома ...

_____________________________

" Maturity is knowing more and more what is worth fighting for, and what is not worth fighting for."

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 676
   RE: Што правевте денес?
10.12.2014 17:57:30   
caciana
Denes sum Domakinka(ocajna) user posted image . Me ostavija sama po doma..i morav da si napravam rucek, da mijam tanjiri, da metam , da cistam user posted image . Ama dobro e preziveav .user posted image

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 677
   RE: Што правевте денес?
12.12.2014 19:33:10   
caciana
Denes imav gostinka user posted image ..Mojata najdobra drugarka si dojde od Amerika i konecnoo se vidovme posle 2 godini user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is party :D :*

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 678
   RE: Што правевте денес?
21.1.2015 12:33:17   
bucko mal
Denes otsabajle se nategavme so sin mi za uniformite se dodeka ne dojde mm pa ne ne stavi pod kontrola.Otidovme malku do plaza,onaka poigraa decata ne beshe bash za banjanje I posle doma cel den nadvor vo dvor.

_____________________________

You have to dream if before you can do it.

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 679
   RE: Што правевте денес?
21.11.2015 12:32:54   
marchi
ovaa tema mislam deka povekje treba da finkcionirada si gi kazeme impresiite od izminatiot den,kako sme se pocustvuvale malku i stresot ke ni se ublazi zasto sigurna sum deka pretesno napnat i preispolnet den pominuvame,posebno inie koi se majki na povekje deca user posted image

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 680
Страница:   <<   < Претходна страница  24 25 26 27 [28]
Страница: <<   < Претходна страница  24 25 26 27 [28]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?