|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Каде да најдам?
10.2.2010 15:25:22   
zami
Vo EMI, TC bunjakovec, do Komercijalna banka

(Одговор на членот caci20)
Непосредна врска до пораките: 101
   RE: Каде да најдам?
10.2.2010 15:26:50   
caci20
Bravo Zami, na taa mislev

_____________________________

Zivej kako sto mozes koga veke ne mozes kako sto sakas... vazno zivej...

(Одговор на членот zami)
Непосредна врска до пораките: 102
   RE: Каде да најдам?
18.2.2010 14:35:31   
mami
Ај малку хелп...кај да најдам убави фротирни пижами, со копчиња напред? Мајка ми во понеделник оди во болница па сакала такви што се откопчуваат напред

(Одговор на членот caci20)
Непосредна врска до пораките: 103
   RE: Каде да најдам?
18.2.2010 14:38:30   
profesorica
има кај мене у маало еден куп ама далеку ти е.има во стокавната ѓорче и на порта...

види у стружанкаuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 104
   RE: Каде да најдам?
18.2.2010 14:43:30   
topce
да во стружанка ама не се фротирски тие што се со копчиња напред туку се од подебел памук ама супер се.

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 105
   RE: Каде да најдам?
18.2.2010 14:52:20   
mami
супер..фала ви ке проверам

(Одговор на членот topce)
Непосредна врска до пораките: 106
   RE: Каде да најдам?
26.2.2010 21:02:52   
Весна
Милички, бргу кажувајте каде има кенгури и колку се отприлика! Очајно ми треба бидејќи човечуљаков мој веќе не се додржува во раце. Го окренав цел Бисер и никаде немаше :(, а за низ град шеткање и барање немаме време.
И да, уште нешто. Сакам да и` купам од оние висулци, тракатанци што се ставаат на креветот, поточно де висат над креветот. И мнооогу ми е битно кинески да не се. Веќе видов неколку и сите беа произведени во Кина :(

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 107
   RE: Каде да најдам?
26.2.2010 21:11:26   
mami
кенгури имаш во ГТЦ во таа продавницата во подрум што е за детски играчки и опрема, и во рамстор исто најдолу таа што е...а висулците ги имаш во истите продавници или во Бисер види во онаа големата за играчки на спрат што е- Слаба сум со имиња се надевам сфати на која мисламuser posted image user posted image

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 108
   RE: Каде да најдам?
26.2.2010 21:13:08   
Весна
Да, да мами, веќе видов за висулците, продавницата Немо се вика, но и тие кинески беа :( 

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 109
   RE: Каде да најдам?
26.2.2010 21:15:19   
mami
не бе Немо...Адријано- ете го ми текна...Или види во оние карши бисер на Нук и позади на Бертони таа што е..Ама во Нук ти се троа поскапички да си знаеш...

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 110
   RE: Каде да најдам?
26.2.2010 21:18:29   
caci20
Vo zlatarskata ulica ima prodavnica so proizvodi od CAM i imaat kenguri, a mislam deka ima i vo PREMAMAN, a tamu i imase za nad krevet. A isto mozebi ima vo Adrijano.

_____________________________

Zivej kako sto mozes koga veke ne mozes kako sto sakas... vazno zivej...

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 111
   RE: Каде да најдам?
26.2.2010 21:19:11   
pacuvce
Весна,а во Бертони провери ли?Јас од таму купив за подарок такви висуљци,не беа пластични и баш беа убави...Нешто овој тип беа...


user posted image

_____________________________

Love is in the air

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 112
   RE: Каде да најдам?
26.2.2010 21:27:38   
Весна
А чекајте сега...апла сум тенка со продавниците за бебешки чудалии. Кај е Бертони? Пацувче, баш такво сакав. 

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 113
   RE: Каде да најдам?
26.2.2010 21:29:27   
mami
Бертони ти е во малиот трговски карши Бисер што е- од напред е на Нук продавницата а од задната страна е на Бертони, имаат еден тон колички напред изложено секогаш

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 114
   RE: Каде да најдам?
26.2.2010 21:32:10   
pacuvce
ИЗВОРНА ПОРАКА: pacuvce

Bertoni имаш во Аеродром...Во зградата спроти Бисер,преку булевар...Гледа на задната страна,кон паркингот...



_____________________________

Love is in the air

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 115
   RE: Каде да најдам?
26.2.2010 21:33:08   
Весна
user posted image user posted image user posted image Сончковци мои! Ептен ви фала! user posted image Се надевам дека ќе најдам и тоа од прва зашто ова бре нараснува како тестенце и ми окапаа рацете, а башка што буљи на сите страни и си бара нешто да и` мртка :)

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 116
   RE: Каде да најдам?
9.4.2010 13:16:19   
elle
мамички ајде помогнете ми каде да најдам-прибор за готвење за мали деца-јас кога бев мала имав мало тенџерче,метална чаша и чинија во комплет па сакам да купам и јас за моетоuser posted image

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 117
   RE: Каде да најдам?
9.4.2010 13:59:05   
srnicka

ИЗВОРНА ПОРАКА: Весна

Милички, бргу кажувајте каде има кенгури и колку се отприлика! Очајно ми треба бидејќи човечуљаков мој веќе не се додржува во раце. Го окренав цел Бисер и никаде немаше :(, а за низ град шеткање и барање немаме време.
И да, уште нешто. Сакам да и` купам од оние висулци, тракатанци што се ставаат на креветот, поточно де висат над креветот. И мнооогу ми е битно кинески да не се. Веќе видов неколку и сите беа произведени во Кина :(


Imas vo bebe supermarket, pozadi univerzalna sala, sproti vucko. ako imas FB pobaraj gi za prijateli i imaat sliki od site nivni prijateli i ceni za sekoj proizvod

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 118
   RE: Каде да најдам?
9.4.2010 14:00:38   
srnicka

ИЗВОРНА ПОРАКА: elle

мамички ајде помогнете ми каде да најдам-прибор за готвење за мали деца-јас кога бев мала имав мало тенџерче,метална чаша и чинија во комплет па сакам да купам и јас за моетоuser posted image

Ima vo NUK mnogu ubavi ama poskapecki. Jas vcera kupuvav sisence za MIlena i mi dadoa katalog pa idov deka imaat. Ke proveram kolku se pari i ke ti pisam.

(Одговор на членот elle)
Непосредна врска до пораките: 119
   RE: Каде да најдам?
9.4.2010 14:17:29   
dragana_vane
Srnicka , da znaes samo kolku rabota mi zavrsija tvoite soveti... bebe supermarket, vo credata bev vo SK, cenite do plafon, ne sum znaela deka da baram. Mi ostanaa uste nekoi sitnici da kupam, a pustata jas barav corapcinja malecki...niz cel GTC i Ramstore, pa ne se normalni zimi se, ma kakovi saka neka se 5 para 800 den??????user posted image . Za bebe saemot koga ke dojdam za SK pravo vo ovaa prodavnica ke trknam..user posted image

Thanks

(Одговор на членот srnicka)
Непосредна врска до пораките: 120
   RE: Каде да најдам?
9.4.2010 14:23:59   
elle
фала срничка утре ќе одам за струмица таму има нум продавница и ке проверам фала многу

(Одговор на членот dragana_vane)
Непосредна врска до пораките: 121
   RE: Каде да најдам?
9.4.2010 14:35:48   
caci20
Gorapcinja mali naogjav samo vo Anzi, bas bebeski. Ako ne najdes pisi ke kupam i ke ti pratam nekoj par. Zenski ili maski?

_____________________________

Zivej kako sto mozes koga veke ne mozes kako sto sakas... vazno zivej...

(Одговор на членот dragana_vane)
Непосредна врска до пораките: 122
   RE: Каде да најдам?
16.4.2010 12:55:23   
profesorica
цаци user posted image user posted image user posted image брзо кажувај од кај си ја земала таа бањарката на петар- таква барам за дамјанuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот caci20)
Непосредна врска до пораките: 123
   RE: Каде да најдам?
16.4.2010 13:03:55   
mis.
во тач во гтц побрзајте на попуст се има и големи пешкири за 350 од оние за плажа,јас ја земав последната спајдермен.

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 124
   RE: Каде да најдам?
16.4.2010 13:53:09   
caci20

ИЗВОРНА ПОРАКА: mis.

во тач во гтц побрзајте на попуст се има и големи пешкири за 350 од оние за плажа,јас ја земав последната спајдермен.

400 den

_____________________________

Zivej kako sto mozes koga veke ne mozes kako sto sakas... vazno zivej...

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 125
Страница:   <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?