|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Дали би дарувале крв?
31.12.2014 14:26:46   
sonc90
so nepolni 18 pocnav da daruvam krv i toa go pravev skoro 5 godini dodeka ne ostanav bremena,isto i soprugot dava krv samo sto ne e bas tolku redoven kako mene...otkako ke prestanam da dojam planiram da prodolzam so daruvanje krv...mnogu mi e strav od igli megjutoa od sekogas sum sakala da pomagam i na toj nacin se osekam korisno pa zatoa sum krvodaritel...

(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 51
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:


Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?