|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
25.11.2010 23:50:38   
Twins
eve sum mama26 user posted image , pa jas samo na vecer mozam poveke vreme da bidam na net, znaes dodeka spijat malite mama e na net user posted image .Preku den onaka cat-pat.
Inaku ti kako si mi?



(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
25.11.2010 23:55:01   
mama26
taka e.dobra sum da kazeme...user posted image




_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
25.11.2010 23:57:59   
Viktori
Јас се надевам дека денеска ќе биде крај на А1 телевизија и крај за "независниве новинари" и турскиве серии. И исто така се надевам дека такви ко Велија (повраќам) и остали смрдливци нема да бидат во "елитата"



_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 0:16:56   
Twins
se nadevam i jas viktory, ama "film" napravija ufffff


< Поракaта ја уредил Twins -- 26.11.2010 0:17:28 >

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 0:22:23   
Viktori
а бе шо да ти кажам, филм Нечу да будем швабо....

Мене не ме мачат толку А1, колку што не знам колку пари даваат вака да се дереш против влада или за сеедно!

Дајте дупло и се дерам и јас!


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 0:29:01   
Twins
ИЗВОРНА ПОРАКА: виктори
Дајте дупло и се дерам и јас!

i jas so tebe poglasno ke bide user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 11:50:47   
mama26
sto pravite rr ?znam nekoi se na rabota sega nekoi tuka,ima li nesto novo da ni se pofalite ,nesto ubavo da slusnam user posted image




_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 11:58:44   
arh_diz
Kaj mene nema nisto mama26 . Kako si ti ?

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 83
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 11:59:41   
Julie1
Го прочитавте ова:

Во атарот на скопското село Драчево вчера околу 10.30 пронајден e труп на седумгодишно момче од Штипско, штитеник на Домот „11 Октомври“ од Скопје.Граѓанин го забележал детскиот труп покрај пругата и веднаш пријавил во полиција. Од страна на лекар на брза помош е констатирана смрт кај детето, како последица на повреди на главата и телото.Инаку, момчето е пријавено за исчезнато на 18-ти ноември оваа година. Полицијата изврши увид на местото и работи на утврдување на причините за смртта и на целосно расчистување на случајот.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image наше пријателче од домот 11 Октомври


< Поракaта ја уредил Julie -- 26.11.2010 12:00:19 >


_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 84
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 12:04:27   
mama26
ИЗВОРНА ПОРАКА: arh_diz

Kaj mene nema nisto mama26 . Kako si ti ?
dobra sum arh diz..pravev pica pa jadam i si citkam user posted image .pa maliov se buni,malku sum mu stavila nego edno parce,trebalo dve..golem bil mozel da gi izede user posted image vikam izedi prvoto pa ako treba ke stavam pak jas...a sigurna sum i ova parce ke mu e mnoguuser posted image user posted image


_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 85
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 12:59:19   
agnes77
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ...

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 86
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 13:17:18   
jovanka
user posted image Nemam komentar kako moze ova dete da se najde vo Dracevo sto e dosta odaleceno od Domot "11Oktomvri "koj ke ja prezede odgovornosta ,treba li drzavata kako niven staratel zakonski(majka i tatko)da se grizi poodgovorno da im pristapi na problemite so koi se soocuvaat ovie deca.Navistina user posted image .

_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 87
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 13:18:10   
***Lide***
user posted image user posted image user posted image
strasno nesto

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 88
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 13:25:16   
majka 79
ИЗВОРНА ПОРАКА: jovanka

,treba li drzavata kako niven staratel zakonski(majka i tatko)da se grizi poodgovorno da im pristapi na problemite so koi se soocuvaat ovie deca.Navistina user posted image .


dali drzavata ke sprovede postapka za odzemanje na staratelstvoto, kako sto se sproveduvaa postapki za odzemanje na roditelskite prava vo semejstvata od Stavica, Mariovo........

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 89
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 14:01:46   
nadica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  жал ми е пријателче почивај во мир


а за државата и одговорните институции user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  срамота

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот majka 79)
Непосредна врска до пораките: 90
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 14:16:48   
zelba
decki slusnav deka vo Skopje nesto se pukalo    za sto se raboti znae nekoj   vikaat seriozno bilo   majka mi e dole sama  lele ke puknam od sekiraciiuser posted image

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 91
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 16:18:05   
Martins mom
Што е работата дечки со ѕвездичките под никотuser posted image user posted image Некаде 2, некогаш 4, некогаш кај сите по пет...Има некоја нова финта, нешто имам пропуштеноuser posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот zelba)
Непосредна врска до пораките: 92
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 16:40:53   
lukas
zalosno za srceto malo od 11 oktomvri oh zosto se slucuvaat vakvi raboti mnogu mi e zal...neka pociva vo miruser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 93
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 17:24:55   
agnes77
ИЗВОРНА ПОРАКА: Martins mom

Што е работата дечки со ѕвездичките под никотuser posted image user posted image Некаде 2, некогаш 4, некогаш кај сите по пет...Има некоја нова финта, нешто имам пропуштеноuser posted image


Звеѕдиките? Мислам да зависи од бројот на постови.

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 94
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 17:36:15   
Viktori
ИЗВОРНА ПОРАКА: zelba

decki slusnav deka vo Skopje nesto se pukalo    za sto se raboti znae nekoj   vikaat seriozno bilo   majka mi e dole sama  lele ke puknam od sekiraciiuser posted image


не се пука никаде ниту се пукало. А1 филм приказује...Мирко и Славко user posted image

_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот zelba)
Непосредна врска до пораките: 95
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 18:15:34   
jovanka
ИЗВОРНА ПОРАКА: Bitolcanka

Како сте друштво? Јас уморна, имав многу напорен, стресен ден ... user posted image Утре доаѓам во Скопје, па ако има некоја слободна РР-ка можеме да пиеме кафе.

Milo mi denes sto zapoznav uste edna prijatelka od forumot (Bitolcanka)navistina sme edno golemo i iskreno semejstvo.

_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 96
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 20:28:44   
ananikol
Eve od kako gi dobivme dvete dolni zapcinja user posted image  od kako ja prelezavme sipanicata na 5 meseci user posted image
a sega uspesno se borime so gripot posle dolgo vreme da ve pozdravam site

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 97
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 20:53:29   
nadica
ах мила со помин нека е user posted image user posted image user posted image  за леон дино силен дечко е тој

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 98
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 21:24:45   
mama26
ИЗВОРНА ПОРАКА: Martins mom

Што е работата дечки со ѕвездичките под никотuser posted image user posted image Некаде 2, некогаш 4, некогаш кај сите по пет...Има некоја нова финта, нешто имам пропуштеноuser posted image
martins mom muva nesmee da ti preleta znaci kako primetuvas user posted image


_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 99
   RE: Бла-Бла Клуб!!!
26.11.2010 22:14:36   
brineta88
dali nekoj ima boom tv i dali znae dali vo toa USB 2.0 Host port-ot moze da se stavi usb memorija i da se glea nesto na pr film.


_____________________________

Women were made from a man''''''''''''''''s rib, not from his head to be superior, not from his feet to be walked on, but from his side to be equal, from under his arm to be protected and from next to his heart to be loved...

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 100
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 [4] 5 6   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?