|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
14.3.2009 13:32:18   
nina
Да супер идеа е тоа а дотогаш ке се дриужиме во баров,па еве и да се напијам и си идам user posted image   user posted image   user posted image поздрав

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
14.3.2009 23:21:15   
Lilipop
Lele Predrag, sorry, pa si pisuvalo tamu ubavo, objavi nova tema, samo jas malce korava , ne prvo da procitam pa da jadam portokali..a ubavo mi vikaa da pocnam da si nosam ocila..Pozdrav do tebe i do site zenski, so sega gi nema ovdeka da se napieme . Sabota vecer e, mozeme i da se ispijanime nema da bide strasno utre ke spieme, ne se raboti . Ama vie izgleda site si iskacate po drugi kafici..  Togas, jas se parkiram pred televizor , polnam casa Sangrija i si uzivam. Se citame utre i sakam site da ve vidam ovdeka user posted image

(Одговор на членот nina)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
15.3.2009 14:56:01   
nina
Eve me Lolipop pa ajde ako si tuka da se napiemem nesto jas eve za osvezuvanje ke se napijam edno pivo user posted image hehehe ajde ako ima nekoj neka mi se pridruzi 

(Одговор на членот Lilipop)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
15.3.2009 19:06:22   
Еца
Zarem i vecerva sama ke pijam u barot?user posted image Lele barem muzikata mi se pogodi http://www.youtube.com/watch?v=NMmj7dWmiyA ajde sankeru daj uste edno koktelce pa sto bide neka bideuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот nina)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
15.3.2009 19:56:30   
Lilipop
tuka sum zlatna, kako sto rekov ama sega nekoi gosti od Krusevo mi dojdoa i moram da im obrnam vnimanie..ako ne se vratam, te cestam pijacka i se citame utre..eh,  bas mi e zal, ama epten lugjevo ednas godisno idat..

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
15.3.2009 20:07:18   
Еца
Ma draga samo ti uzivaj u drustvoto,jas sum tuka i utre,i drug den...Ajde spomnete me i napijte se i za mene,da ne se osetam zapostavenouser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Lilipop)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
15.3.2009 20:10:26   
Еца
Cekaj lilipop eve za tebe i tvoeto drustvo http://www.youtube.com/watch?v=t28EUcTDLII

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
16.3.2009 7:14:35   
Еца
Probuvam nesto ama ne mi ideuser posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Elena -- 16.3.2009 7:16:32 >

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
16.3.2009 7:22:43   
Еца
Joj pak sama na kafe,bas mi e interesno,sto da vi raskazuvamuser posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Elena -- 16.3.2009 7:26:28 >

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
16.3.2009 10:30:37   
nina
Eve me i mene ama i ajs ke pijam sama kafe user posted image eve i za vas ako ima nekoj user posted image   user posted image   user posted image pozdrav

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
17.3.2009 8:04:08   
Еца
user posted image Dobro utro na site koi ke dojdat vo barot,eve da vi posakam prijaten den i za site vas po edno kafence user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот nina)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
17.3.2009 21:05:20   
Еца
Луѓе здраво,па дали конечно ке се напијам некоја пијачка во друштво?user posted image Ајде ајде па има за сите по несто,а еве и фина музика http://www.youtube.com/watch?v=oh1tC5F2b0c знам дека сите ќе уживамеuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
17.3.2009 23:31:17   
nina
и јас кога доаѓам никој ве нема али енма врска еве пред спиење ке се напијам една пијачка  и се гледаме утре поздрав user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
18.3.2009 6:35:04   
Norica
user posted image  za dobro utro!!! Edna nedela ne sum piela kafe pred kompjuter... zaboraviv kakva uzivancija e user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот nina)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
18.3.2009 6:36:29   
Norica
Ke se pridruzi li nekoj da ne go pijam sama ili se uste spiete?

(Одговор на членот Norica)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
18.3.2009 6:55:00   
Еца
Норика еве ме драга јас сум тукаuser posted image user posted image user posted image леле не мозам да поверувам ке пијам кафе во друштвоuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Norica)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
18.3.2009 6:58:09   
Еца
Норика како си денес,пишуваш од работа или си уживаш во утринското кафе дома? user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
18.3.2009 6:58:38   
Norica
user posted image user posted image user posted image  ja veke go ispiv...sea gledam zasto tolku uzivav, sum go piela vo drustvo user posted image user posted image
Sea juris na rabota!
Ubav den na site koi ke dojdat vo nasiot bar!!!

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet!!!!

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
18.3.2009 7:00:24   
Еца
user posted image И кога можеш сврати пак,навистина ми годеше твоето друштво,поздравuser posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Norica)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
18.3.2009 9:15:38   
vesna_kr
Е па добро утро и од емне на сите присутни.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
18.3.2009 10:24:05   
nina
Добро утро и на тебе Весна но етбе те нема јас пак сама го пијам кафето утринско сама па ако има некој останато тука ајде заедно да се напиеме по едно Браво кафе

(Одговор на членот vesna_kr)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
18.3.2009 10:44:15   
Julie1
Нина, јас сум тука. Едно еспресо ако може.... И Нина што ке кажеш ново? Како одат работите.. Одамна не сме се виделе... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот nina)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
18.3.2009 10:45:59   
Julie1
Еј па не ја видов и Весна дека била тука. Здраво Весна! Баш ми е драго што трите ке пиеме кафенце. Знае некој од вас да гледа на кафе да сменам турско наместо еспресо user posted image user posted image user posted image

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
18.3.2009 22:16:26   
predrag
еве јас знам user posted image user posted image user posted image гледам на кафе, на чај, на супа... user posted image user posted image user posted image најубаво гледам на чаша jack ако ме почестите user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Kafe bar "Ringeraja"
19.3.2009 0:13:15   
nina
уле ајде утре кога ке сме и двете уклучени ек ти гледам али мораш да пиеш македонско кафе.:)))) Само јас не знам толку стручно Предраг може постручно знае на Jack па ке го почастам може некогаш да видам што ке ми каже хехеххехеа до тогаш еве едно сеа во барот кој е присутен сите ги частам кој што пие еве Предраг еден Jack :))))  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image за сите па утре ке пиеме заедно

< Поракaта ја уредил nina -- 19.3.2009 0:17:37 >

(Одговор на членот predrag)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?