|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Каталошка продажба на козметика
23.6.2013 16:40:05   
jasmina 25
mnog od vas sigurno ja probale kozmetikata na avon i oriflem...dali bi sakale da probate nesto novo?NFP prirodna kozmetika za profesionalna i domasna nega za lice,telo i kosa,parfemi dekorativna kozmetika na ISABELLE DUPONT PARIZ,Swarovski nakit,nega na kosa so germanskata linija na BLASTER...so clenstvo vo NFP proizvodite gi poracuvate so 23 %poevtino i sekako tolku e zarabotkata od prodazba...dokolku nekoj e zainteresiran za clenstvo ili sakate da gi vidite proizvodite pobaraj te me na fb: jasmina pejoski

< Поракaта ја уредил rina13 RR -- 23.6.2013 16:49:12 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Каталошка продажба на козметика
23.6.2013 18:31:07   
mare01051989
Sakam da otovoram tema za toa kolku pati na den trebe da se doe bebe od 3 meseci,ama neznam kako,ke ve molam da mi otvorite takva tema .otvoriv na novi temi na pravata strana i tuka me donese,fala mamicki

(Одговор на членот jasmina 25)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Каталошка продажба на козметика
23.6.2013 19:17:54   
rina13
mare01051989, Тука можете да најдете одговори на вашето прашање. Воедно и вашиот пост е преместен на истата тема.

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 25.6.2013 12:35:50 >

(Одговор на членот mare01051989)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Каталошка продажба на козметика
23.6.2013 21:43:15   
jasmina 25
rina 13 kade e premestena temata?koga ke kliknes TUKA izlaga nesto sasvim drugo...

(Одговор на членот rina13)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Каталошка продажба на козметика
23.6.2013 22:03:27   
rina13
Драга Јасмина линкот се однесуваше на оффтопик пост. Твојот пост ќе биде префрлен тука

(Одговор на членот jasmina 25)
Непосредна врска до пораките: 5
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?