|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Информации за остварување на правото за Ин-Витро преку ФЗО  
[Страница: 2 3 4 ... 49 50 51 ]
1265 Julie1 139551 22.11., 00.25
suzeto
Предупредуваме: Инсеминација II  
[Страница: 2 3 4 ... 81 82 83 ]
2070 Melanija RR 169724 18.11., 23.19
Kiraca
Предупредуваме: Вештачко оплодување VIII дел  
[Страница: 2 3 4 ... 51 52 53 ]
1314 LoveableMe RR 91930 14.11., 21.44
kik@
Предупредуваме: Што по неуспешно ИВФ?   7 LoveableMe RR 8375 28.4., 12.50
Хепинес
Предупредуваме: Важни совети кога сте во IUI/IVF/ICSI  
[Страница: 2 3 ]
74 Adelle 37517 23.1., 01.00
kapina
Предупредуваме: Вештачко оплодување VII дел  
[Страница: 2 3 4 ... 94 95 96 ]
2384 LoveableMe RR 204642 2.3., 13.08
LoveableMe RR
Предупредуваме: Статии на Рингераја.мк - Забременување   10 Melanija RR 12609 3.10., 09.48
Felly RR
Предупредуваме: Важни информации за испитувања при забременување   0 Melanija RR 11584 21.1., 15.07
Melanija RR
 
Лапараскопија  
[Страница: 2 3 4 ... 19 20 21 ]
511 Brankica sk 112045 13.11., 17.47
suzeto
Проверка на проодност на каналите  
[Страница: 2 3 4 ... 36 37 38 ]
944 none 163517 25.10., 09.07
123ана
Вонматерична (ектопична) бременост  
[Страница: 2 ]
39 Палешка РР 31932 2.10., 20.22
kapina
Ендометриоза и начини на лекување  
[Страница: 2 3 ]
61 Палешка РР 26017 22.9., 10.08
suzeto
Хистероскопија  
[Страница: 2 3 4 ... 49 50 51 ]
1254 prvenka 177557 18.9., 18.28
kapina
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Ime
Jana9

Ime

Dora (0%)

Mila (100%)

Anja (0%)

Ilona (0%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!