|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  7 8 [9] 10 11   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: што ке правиме денес?
11.5.2010 11:28:55   
ikipp
ИЗВОРНА ПОРАКА: Палешка

Денес имам во план да ги потрошам парите од породилното боледување user posted image , утре имам во план да ја потрошам платата од мм (за поклони за кумовите) user posted image и после имам во план да банкротирам user posted image
haha,i jas isto

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 201
   RE: што ке правиме денес?
11.5.2010 11:29:22   
arh_diz
Paleska ama si se frlila na trosenje
Jas denes ke zemam plata ama nemam nekoj plan za trosenje .
Super e tuka vremeto ke odam malku na setanje

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 202
   RE: што ке правиме денес?
11.5.2010 12:04:16   
profesorica
денес после работа, ручек ово оно па имам часови, вечер планирам да спијам и тоuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 203
   RE: што ке правиме денес?
11.5.2010 14:28:00   
riba79
e vecer ke ja nosam kerka mi kaj drugarka i na rodenden vo igrotekauser posted image

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 204
   RE: што ке правиме денес?
11.5.2010 18:22:25   
Bogdancanka
денес цел ден user posted image user posted image user posted image user posted image сега седнав малку да одморам и кога ќе завршам се мислам, ако седнам веднаш ќе заспијам........

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот riba79)
Непосредна врска до пораките: 205
   RE: што ке правиме денес?
10.6.2010 10:50:59   
Maca25
Денес пак цел ден ќе се посветам на книгата, може ќе излезам на едно брзо кафе до ул. Македонија. ајде уште денес и утре па ќе бидам малце послободна после. 

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 206
   RE: што ке правиме денес?
10.6.2010 12:01:07   
arh_diz
Cel den ke se posvetam na rabota .Posle toa malku ke izlezam da prosetam

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 207
   RE: што ке правиме денес?
18.6.2010 10:25:54   
Maca25
Ќе одам до фирмата каде што треба да работам, за да им го кажам мојот конечен одговор. После по дома да зачистам, па ќе ја земам нина од градинка и одиме кај баба и деде. Многу им недостигала, а само 2 дена ја немаат видено user posted image

Што ќе правите вие денес?


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 208
   RE: што ке правиме денес?
19.6.2010 14:35:54   
penelopa
Сабајле ама сум се изнервирала...шетаме низ продавници и ме фати сафра...незнам дали да купувам тоа што моментално ми е точно и поголем број или помал за до годинаuser posted image ...и на крај ништо...едно сукњиче горе со ластик и маичка....да ручаме малку да одмориме и цело попладне и вечер ни е резервирано за шетање низ музеи- денес се е бесплатно.

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 209
   RE: што ке правиме денес?
25.6.2010 9:38:29   
vezilka RR
Денес здравје боже планирам да идам на кафе со другаркие. Јееееееее после 3-4 месеци ќе излезам и ќе се смешам со народ..user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 210
   RE: што ке правиме денес?
25.6.2010 11:17:36   
arh_diz
Jas utrovo bev na analizi krv , pa posle na hirurgija da vidat kako tece krvtauser posted image user posted image user posted image user posted image .Samo sto se pribrav cel den ke uzivam doma vecer moze enkade ke prosetame so mm

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 211
   RE: што ке правиме денес?
24.7.2010 14:53:34   
penelopa
Толку сум изморена од шетање деновиве претерав, цел викен само ќе уживам пред ТВ и компјутер user posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 212
   RE: што ке правиме денес?
24.7.2010 17:03:25   
Палешка РР
Денес ќе одам кај мама, а кога ќе се вратам ќе чекам слики од Рингерајки user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 213
   RE: што ке правиме денес?
24.7.2010 17:20:12   
Bitolcanka
Палешке убаво помини си кај мама user posted image
Јас ќе одам на свадба кај 1 другарка, да и' честитам, да ја видам кратко - за брзо ќе заминува во Australia user posted image Да и' ја честитам и матурата на сестра и' со некое поклонче - со 1 удар - 2 муви user posted image user posted image user posted image Од таму на свадба кај друга другарка и колешка од факс user posted image user posted image user posted image Беше опседната со мажење - ете и' дојде денот и неа user posted image Слики од РР-ската дружба ќе видам најверојатно утре user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 214
   RE: што ке правиме денес?
24.7.2010 17:26:57   
Maca25
штом се вратиме одма ставам слики.
битолчанке убаво да си поминеш на свадбите! изнаиграј се и за нас.user posted image


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 215
   RE: што ке правиме денес?
16.10.2010 22:24:22   
petra27
Denes go mestevme krevetceto vo spalna......uff...kolku e ubavo.....pa peglav del od alistatan za bebco,bidejki go ocekuvame naskoroooooouser posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 216
   RE: што ке правиме денес?
16.10.2010 22:47:39   
agnes77
денес бев на макетарска утакмица, мм работа модели на авиони, го освоји user posted image

(Одговор на членот petra27)
Непосредна врска до пораките: 217
   RE: што ке правиме денес?
17.10.2010 0:37:12   
amelbebe
cestitki za mt Agnesuser posted image

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 218
   RE: што ке правиме денес?
17.10.2010 1:00:13   
agnes77
falauser posted image

(Одговор на членот amelbebe)
Непосредна врска до пораките: 219
   RE: што ке правиме денес?
17.10.2010 15:38:01   
mama26
cestitki agness,za tm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 220
   RE: што ке правиме денес?
6.11.2010 11:36:39   
anebebe
ama e prekarsen denov bas se dvoumam sto da pravime user posted image dali da ostanime doma i citkame nesto ili so mazle da prosetame , ama mene nekako mi stoi iva vtorotouser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 221
   RE: што ке правиме денес?
23.1.2011 14:27:23   
skorpijana
denes ke odime malku nadvor so decata na rucek pozdrav ke pisuvame posle

(Одговор на членот anebebe)
Непосредна врска до пораките: 222
   RE: што ке правиме денес?
3.3.2011 10:14:26   
penelopa
Нешто ќе треба да смислиме како да го поминеме денов. Надвор имаме снег а и ладничко е. Најубаво ова user posted image и user posted image и user posted image .

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот skorpijana)
Непосредна врска до пораките: 223
   RE: што ке правиме денес?
3.3.2011 10:29:47   
ben10
DENES  KE SLAVAM DENES MI RODENDENuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 224
   RE: што ке правиме денес?
3.3.2011 12:28:31   
Martins mom
Среќен нека ти е роденденот, сите желби нека ти се исполнат!!!
Ај сега да си почестиш една торта во баротuser posted image


_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот ben10)
Непосредна врска до пораките: 225
Страница:   <<   < Претходна страница  7 8 [9] 10 11   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  7 8 [9] 10 11   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?