|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  11 12 [13] 14 15   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Добредојде за новите членови !
18.5.2010 22:47:22   
jovanka
Dobrodojde na rr Lilyy user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 301
   RE: Добредојде за новите членови !
20.5.2010 14:53:20   
Палешка РР
Добредојдовте сите нови членови.

user posted image


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот April)
Непосредна врска до пораките: 302
   RE: Добредојде за новите членови !
28.5.2010 17:52:32   
Bitolcanka
user posted image


Се зголемува нашето семејство со нови мамички user posted image user posted image user posted image
Добро ни' дојдовте мили во нашиот дом user posted image user posted image user posted image Пријатна дружба user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 303
   RE: Добредојде за новите членови !
31.5.2010 1:45:51   
Bitolcanka
user posted image

pinokio2010, mmilena2, ... Растеме user posted image user posted image user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 304
   RE: Добредојде за новите членови !
31.5.2010 1:52:57   
Bogdancanka
user posted image

за сите нови членови на рр


_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 305
   RE: Добредојде за новите членови !
2.6.2010 14:49:44   
semrabebe
zdravo na site jas sum nova vo forumot i jas sum bremena 33 nedeli ama nese snaogam mnogu vo forumotuser posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 306
   RE: Добредојде за новите членови !
2.6.2010 15:37:30   
Viktori
семрабебе, ако ти треба помош пиши! Сакаш пп, сакаш на меил, сакаш тука, како ти одговараuser posted image

_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот semrabebe)
Непосредна врска до пораките: 307
   RE: Добредојде за новите членови !
5.6.2010 12:07:12   
Rossana
Qeendettauser posted image user posted image user posted image user posted image dobredojde na forumov 

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 308
   RE: Добредојде за новите членови !
12.6.2010 1:30:57   
Bitolcanka
Добредојде за сите наши нови членови. Пријатна дружба user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 309
   RE: Добредојде за новите членови !
12.6.2010 14:32:03   
Bogdancanka
user posted image

za site nasi novi clenoviuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 310
   RE: Добредојде за новите членови !
12.6.2010 15:15:05   
Maca25
Добредојдовте на РР!!!! Ви посакувам на сите пријатни моменти и убава дружба !!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 311
   RE: Добредојде за новите членови !
20.6.2010 15:22:30   
slonce
Здраво на сите членови на Рингераја.
Јас сум нов член на овој форум и се надевам дека долго ќе се дружиме.
Поздрав до сите.
Слонче...user posted image


(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 312
   RE: Добредојде за новите членови !
20.6.2010 15:41:34   
Bitolcanka
Добредојде слонче user posted image user posted image user posted image Ти посакувам убава дружба, прекрасни мигови на РР. ТУКА можеш да ни се претставиш.

< Поракaта ја уредил Bitolcanka -- 20.6.2010 15:42:33 >


_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот slonce)
Непосредна врска до пораките: 313
   RE: Добредојде за новите членови !
21.6.2010 0:30:21   
Bogdancanka
имаме нов член Веда и посакувам пријатна дружба со сите нас на ррuser posted image user posted image user posted image user posted image јухууууууууу семејството растеuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 314
   RE: Добредојде за новите членови !
21.6.2010 0:37:37   
Bitolcanka
Добредојде Веда user posted image user posted image user posted image За брзо време ќе ја почувствуваш РР-магијата која не обзеде сите како некој вирус user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 315
   RE: Добредојде за новите членови !
22.6.2010 22:39:43   
megicka
Zdravo na site clenovi na ringeraja! jas sum nova vo forumov ne se snaogjam bas lesno,ama imam golema pomos od Maca25! user posted image se nadevam deka ke se druzime cesto! user posted image

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 316
   RE: Добредојде за новите членови !
22.6.2010 22:43:33   
Maca25
Добредојде мила моја мегичка! Мегичка е најубавата и најсаканата тете на Нина user posted image Се надевам дека освен по дома, и тука ќе си се дружиме и ќе разменуваме мислења. Ако треба помош, тука сме за тебе user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот megicka)
Непосредна врска до пораките: 317
   RE: Добредојде за новите членови !
22.6.2010 22:48:03   
Bitolcanka
Добредојде Мегичка user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ти посакувам пријатна забава и прекрасни моменти. Тука сме кога и да ти притреба помош или совет user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Добредојде за сите наши нови членови, уживајте user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот megicka)
Непосредна врска до пораките: 318
   RE: Добредојде за новите членови !
22.6.2010 22:49:33   
megicka
sekako deka ke se druzime i tuka na forumov,ima mnogu ubavi temi koi me interesiraat! a baska mozam da se educiram poveke za koga ke bidam majka! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 319
   RE: Добредојде за новите членови !
22.6.2010 22:50:11   
Viktori
Добредојде тете на Нина!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 320
   RE: Добредојде за новите членови !
22.6.2010 22:51:34   
megicka
I da jas sum tete na naj naj milata i najubavata Ninaaaaaaaaa,sonceto nase! user posted image

(Одговор на членот megicka)
Непосредна врска до пораките: 321
   RE: Добредојде за новите членови !
22.6.2010 22:58:39   
Bitolcanka
ИЗВОРНА ПОРАКА: megicka

a baska mozam da se educiram poveke za koga ke bidam majka! i da jas sum tetka na naj naj naj milata i naj ubavata Ninaaaaaa,sonceto naseeeeeee!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Тете на Нина, а дали тоа значи дека си ергенка, т.е. девојка - неомажена? user posted image Ако е така веднаш запишувај се ТУКА - да се зголеми нашиот број user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Bitolcanka -- 22.6.2010 22:59:26 >


_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот megicka)
Непосредна врска до пораките: 322
   RE: Добредојде за новите членови !
22.6.2010 23:02:53   
megicka
da ergenka sum se uste! eve se prijavuvam za da se zgolemi brojot na nemazeni! eden clen poveke! user posted image user posted image

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 323
   RE: Добредојде за новите членови !
22.6.2010 23:41:12   
beki RR
Добро ни дојдовте user posted image

(Одговор на членот megicka)
Непосредна врска до пораките: 324
   RE: Добредојде за новите членови !
23.6.2010 0:29:09   
veda
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lele fala vi na site za dobredoJdeTo user posted image ama jas tesko se snajduvam tuka user posted image user posted image user posted image user posted image Stvarno e smesno ama tesko nekako mi odi. Kako muva se mavtam vamu tamu i neznanm kaj da fatam i so da pisam , pa koj ste prisutni, pa temata koja mi se dopaga e od poodamna i ....... ehej I se nerviram pa stvarno si velam dali e mozno da sum tolku prosta a?user posted image Aj ke probvam ama inaetcija sum ke me bidi i mene user posted image user posted image user posted image POZDRAV DO SITE BAS STE SUPER I INTERESNI STE MNOOOOGU !!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tajnata na svoeto srcene ja zadrzuvaj sa sebe prijatele! Kazi mi ja mene, skrisum,samo mene. Ti sto se nasmevnuvas tolku ljubezno,sepni mi tiho, ke te slusne moeto srce, ne moite usi....

(Одговор на членот beki RR)
Непосредна врска до пораките: 325
Страница:   <<   < Претходна страница  11 12 [13] 14 15   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  11 12 [13] 14 15   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Што да дознаете.
пеперутка16

Кога би носеле тројки, што би направиле?