|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  10 11 [12] 13 14   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Добредојде за новите членови !
31.3.2010 8:10:45   
Bogdancanka
imame novi clenovi na rr veskucame i Marija n vi posakuvam toplo dobredojde i imajte si prijatna druzba user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Leonida)
Непосредна врска до пораките: 276
   RE: Добредојде за новите членови !
4.4.2010 14:16:57   
omorfo89
Zdravo na site , jas sum Slavica ,imam 20 godini...milo mi e sto postoi vakov forum , tuka ke se delime soveti i ke se druzime user posted image pozdrav na site i Cestit Veligden user posted image

(Одговор на членот Leonida)
Непосредна врска до пораките: 277
   RE: Добредојде за новите членови !
4.4.2010 14:19:17   
ikipp
dobredojde slavica,super sto se zacleni na ovoj forum,tuka e prekrasno.vistina voskrese

(Одговор на членот omorfo89)
Непосредна врска до пораките: 278
   RE: Добредојде за новите членови !
4.4.2010 16:21:25   
elle
Добредојде и од мене Славица баш ми е мило зошто така се вика и ќерка миuser posted image

(Одговор на членот ikipp)
Непосредна врска до пораките: 279
   RE: Добредојде за новите членови !
4.4.2010 19:31:40   
Annabel
Добро ни дојде Славицаuser posted image

(Одговор на членот elle)
Непосредна врска до пораките: 280
   RE: Добредојде за новите членови !
7.4.2010 9:34:51   
Sandra113
Pozdrav do site. Vi blagodaram za toploto dobredojde na site novi clenovi kako mene, gledam deka tuka ima mnogu sto da se nauci i doznae:). Dosega poveke citav otkolku sto razgovarav, ama sega mi treba pomos, pa Ve molam ako nekoj znae stvarno dobar pedijatar da mi preporaca, zasto od d-r Davceva kaj sto odime ne sum zadovolna, plus i mnogu se ceka. Imam 3 god. kerkicka, a bremena sum so vtoro (zdravje, terminot mi e 15.11.2010 god). fala odnapreduser posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 281
   RE: Добредојде за новите членови !
11.4.2010 20:45:09   
Martins mom
Здраво до сите рингерајки...Јас сум нов член на форумов, ама не се чувствувам така, зашто со вашите совети и искуства ја поминав целата бременост...Научив многу од вас и расчистив еден куп дилемиuser posted image Имав прекрасна бременост, тежок пораѓај и добив преубаво бебе кое се вика Мартин и на 21 април ке прави 2 месециuser posted image ...Искажувам огромна благодарност до сите мамички на форумов и се надевам убаво ке се дружимеuser posted image
Сега се зачленувам за да ги споделам моите искуства и ако можам и јас да дадам придонес во решавањето на нечии недоумициuser posted image


(Одговор на членот Sandra113)
Непосредна врска до пораките: 282
   RE: Добредојде за новите членови !
11.4.2010 20:54:04   
April
ИЗВОРНА ПОРАКА: Martins mom

Здраво до сите рингерајки...Јас сум нов член на форумов, ама не се чувствувам така, зашто со вашите совети и искуства ја поминав целата бременост...Научив многу од вас и расчистив еден куп дилемиuser posted image Имав прекрасна бременост, тежок пораѓај и добив преубаво бебе кое се вика Мартин и на 21 април ке прави 2 месециuser posted image ...Искажувам огромна благодарност до сите мамички на форумов и се надевам убаво ке се дружимеuser posted image
Сега се зачленувам за да ги споделам моите искуства и ако можам и јас да дадам придонес во решавањето на нечии недоумициuser posted image




WELCOME, WELCOME Martin's mom user posted image

user posted image




(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 283
   RE: Добредојде за новите членови !
11.4.2010 21:44:13   
Rossana


ИЗВОРНА ПОРАКА: omorfo89

Zdravo na site , jas sum Slavica ,imam 20 godini...milo mi e sto postoi vakov forum , tuka ke se delime soveti i ke se druzime pozdrav na site i Cestit Veligden


ИЗВОРНА ПОРАКА: Martins mom

Здраво до сите рингерајки...Јас сум нов член на форумов, ама не се чувствувам така, зашто со вашите совети и искуства ја поминав целата бременост...Научив многу од вас и расчистив еден куп дилеми Имав прекрасна бременост, тежок пораѓај и добив преубаво бебе кое се вика Мартин и на 21 април ке прави 2 месеци ...Искажувам огромна благодарност до сите мамички на форумов и се надевам убаво ке се дружиме
Сега се зачленувам за да ги споделам моите искуства и ако можам и јас да дадам придонес во решавањето на нечии недоумици




user posted image

(Одговор на членот April)
Непосредна врска до пораките: 284
   RE: Добредојде за новите членови !
3.5.2010 12:48:39   
kromitce
zdravo na site. jas sum kromitce i se nadevam deka ke imame dobra druzba!! pozdrav do site clenovi na rr a posebno na viktori koja me natera da stanam vas clen!!!!!!user posted image

(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 285
   RE: Добредојде за новите членови !
3.5.2010 12:53:40   
elle
добредојде кромитче се надевам дека ќе ги решиш дилемите кои те мачат и ке се забавуваш со нас

(Одговор на членот kromitce)
Непосредна врска до пораките: 286
   RE: Добредојде за новите членови !
3.5.2010 12:54:43   
Bogdancanka
добренидојде кромитче имај си пријатна дружба со сите нас на ррuser posted image user posted image user posted image добредојде и за сите други наши ново членови на рр

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот kromitce)
Непосредна врска до пораките: 287
   RE: Добредојде за новите членови !
3.5.2010 13:22:53   
fantom
Dobredojde kromitce i imaj ubava zabava i samo zabava

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 288
   RE: Добредојде за новите членови !
12.5.2010 23:28:03   
jovanka
Dobrodojde janastoj ti posakuvam prijatna druzba na rr user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот fantom)
Непосредна врска до пораките: 289
   RE: Добредојде за новите членови !
12.5.2010 23:30:14   
Bogdancanka
доредојде на сите наши нови членовиuser posted image user posted image user posted image user posted image пријатна дружба на рр

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 290
   RE: Добредојде за новите членови !
13.5.2010 0:00:27   
Rossana
user posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 291
   RE: Добредојде за новите членови !
13.5.2010 13:06:07   
erika
здраво девојки,
јас сум ерикаuser posted image  веке неколку месеци ве читам редовно ама никако да пишам. денес решив да ве поздравамuser posted image  форумот е суперuser posted image  за некој месец планирам бременост па веројатно ке бидам поактивна со прашања за искусните мамичкиuser posted image  имајте си убав ден

(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 292
   RE: Добредојде за новите членови !
13.5.2010 13:12:36   
majka 79
dobre ni dojde erika!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот erika)
Непосредна врска до пораките: 293
   RE: Добредојде за новите членови !
13.5.2010 13:16:35   
erika
благодарам мајка 79user posted image  сакам и јас да ти пратам гушки ама не знам какоuser posted image

(Одговор на членот majka 79)
Непосредна врска до пораките: 294
   RE: Добредојде за новите членови !
13.5.2010 13:16:42   
jovanka
Dobrodojde vo svetot na rr se nadevam deka ke najdes mnogu korisni informacii koi ke ti pomognat vo planiranata bremenost a potoa i vo majcinstvoto.Srekno druzenjeuser posted image user posted image .

_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот majka 79)
Непосредна врска до пораките: 295
   RE: Добредојде за новите членови !
13.5.2010 13:18:32   
jovanka
vo leviot del kade sto pisuva poveke smeskovci klikni ke ti se otvorat user posted image .

_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 296
   RE: Добредојде за новите членови !
13.5.2010 13:25:18   
jovanka
Erika probaj uste ednas prvo kliknuvas na odgovor potoa ti se pojavuva delot odgovori na porakata od levata strana pod smeskovcite ima del kade sto pisuva poveke smeskovci klikni i ke ti se pojavat user posted image .probaj

_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 297
   RE: Добредојде за новите членови !
13.5.2010 13:35:57   
erika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image фала јованка.  баш сте супер секогаш има некој што одма одговараuser posted image user posted image

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 298
   RE: Добредојде за новите членови !
13.5.2010 13:38:38   
jovanka
uzivaj i druzi se so rr a naskoro da ne izraduvas so user posted image

_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот erika)
Непосредна врска до пораките: 299
   RE: Добредојде за новите членови !
13.5.2010 15:57:31   
Bogdancanka
добредојде Ерикаuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 300
Страница:   <<   < Претходна страница  10 11 [12] 13 14   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  10 11 [12] 13 14   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?