|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  19 20 21 22 [23]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Добредојде за новите членови !
30.1.2015 4:43:14   
mici92
Zdravoo jas sum nova... Se nadevam deka ke se druzime i ke si pomagame edni na drugi. Prekrasno mi e tuka :D pozdravce do site clenovi.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 551
   RE: Добредојде за новите членови !
30.1.2015 11:43:50   
LoveableMe RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: mici92

Zdravoo jas sum nova... Se nadevam deka ke se druzime i ke si pomagame edni na drugi. Prekrasno mi e tuka :D pozdravce do site clenovi.


Добредојде мици, тука сме за дружба се што ти треба тука сме за совет, мислење, поддршкаuser posted image


_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот mici92)
Непосредна врска до пораките: 552
   RE: Добредојде за новите членови !
30.1.2015 15:00:10   
Melanija RR
mici92 Добре дојде на РР user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 553
   RE: Добредојде за новите членови !
28.4.2015 12:51:23   
Bella28
Mi treba mala pomos broj od patologija drzavna bolnica skopjeuser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 554
   RE: Добредојде за новите членови !
28.4.2015 14:16:39   
Melanija RR
Bella28 КЛИКНИ ТУКА е твојот пост и можен одговор

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Bella28)
Непосредна врска до пораките: 555
   RE: Добредојде за новите членови !
31.10.2015 17:29:48   
Jupe
Zdravo od mene.Ve citam dolgo vreme,odstranauser posted image Se nadevam deka ke bide pozabavno vaka kako clen.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 556
   RE: Добредојде за новите членови !
31.10.2015 18:07:53   
lukajana RR
Добредојде на рингераја user posted image ,секако дека ке биде позабавно ,првите постови се најтешки после е лесно .user posted image


_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот Jupe)
Непосредна врска до пораките: 557
   RE: Добредојде за новите членови !
31.10.2015 19:14:03   
MamaKiki
jupe убаво што си тука user posted image

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 558
   RE: Добредојде за новите членови !
1.11.2015 22:47:08   
Melanija RR
Jupe добре дојде на дружба на Рингераја user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот MamaKiki)
Непосредна врска до пораките: 559
   RE: Добредојде за новите членови !
1.11.2015 23:05:36   
marchi

ИЗВОРНА ПОРАКА: Jupe

Zdravo od mene.Ve citam dolgo vreme,odstranauser posted image Se nadevam deka ke bide pozabavno vaka kako clen.

"заразно " е јас ко ќе се закачам неколку дена сум активна цело време. После ќе си речам ај да одморам ама џабе, по неколку дена пак сум активна.
Инаку добредојде и уживај

(Одговор на членот Jupe)
Непосредна врска до пораките: 560
   RE: Добредојде за новите членови !
2.11.2015 9:58:22   
Felly RR
Jupe, добредојде и од мене!!! Уживај во дружбата со РР!!!

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 561
   RE: Добредојде за новите членови !
7.1.2016 23:20:29   
Estera
Здраво,еве конечно и јас да пишам.
Сакам да се дружам со вас, да соделиме мисли, да си дадеме подршка итн.
Мајка сум на 4 сина имам 37 год. најмалото ми е 3 месеци.
ке се дружиме низ темиве.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 562
   RE: Добредојде за новите членови !
7.1.2016 23:23:42   
Melanija RR
Estera добре дојде user posted image Очекувам многу искуства да споделиш со нас user posted image мило ми е што реши да ни пишеш user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Estera)
Непосредна врска до пораките: 563
   RE: Добредојде за новите членови !
8.1.2016 17:08:31   
lukajana RR
Добредојде и од мене ,се надевам ке се читаме низ многу теми user posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 564
   RE: Добредојде за новите членови !
21.1.2016 1:30:11   
Melanija RR
Добре дојде за Estera и caculence

user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 565
   RE: Добредојде за новите членови !
21.1.2016 8:16:31   
AnnaMolly RR
Добре дојде Естера! Ти посакувам пријатна дружба на форумов. Четири ангелчиња, ти си имаш полни раце среќа и богатство user posted image

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 566
   RE: Добредојде за новите членови !
21.1.2016 9:20:38   
Felly RR
Ајде и тука добредојде за Естера, а и за Caculence!!! Убава дружба ви посакувам.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 567
   RE: Добредојде за новите членови !
21.1.2016 13:34:30   
Defne90 RR
добредојде за estera и за caculence, Ви посакувам пријатна дружба на форумов. Се читаме низ другите теми user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 568
   RE: Добредојде за новите членови !
21.1.2016 15:14:07   
Hopeful RR
Добредојде за новите членови, се надевам дека ќе споделиме убави и корисни искуства, мислења и ставови. Разгледајте ги темите и да се дружиме user posted image

_____________________________

Обиди 2,5 години
HSG, HSC, отстранет септум, IUI x4, IVF успешно :)
2015 user posted image user posted image

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 569
   RE: Добредојде за новите членови !
26.2.2016 1:22:24   
Soned1
Здраво на сите :) Јас сум нова на форумот, се спремам за трето ИВФ и се надевам на многу совети и добра дружба :)

Поздрав до сите!

(Одговор на членот Hopeful RR)
Непосредна врска до пораките: 570
   RE: Добредојде за новите членови !
26.2.2016 8:21:40   
LoveableMe RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Soned1

Здраво на сите :) Јас сум нова на форумот, се спремам за трето ИВФ и се надевам на многу совети и добра дружба :)

Поздрав до сите!


СoнеД1, дoбредoјде тукa сме штo ти требaме, oчекувaме пријaтнa дружбa нa фoрумoв. user posted image

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот Soned1)
Непосредна врска до пораките: 571
   RE: Добредојде за новите членови !
26.2.2016 8:58:52   
lukajana RR
SoneD1 добредојде на рр ,се надевам ке се читаме низ сите теми user posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 572
   RE: Добредојде за новите членови !
8.3.2016 23:33:28   
Максо
Mamicki neznam kade da pisam baram od preeska pa eve ovde ke pisam t.e ke ve prasam nie SME 10+ preterano GI cesa usite premnogu duri I pocna naglo da GI tegne poednostavno kazano GI oklempa nemame uste zabi da ne e od toa ve molam kazete mi nekoj sovet zbesnav neznam sto da pravam sekoj sovet dobra misla mi e dobredojdena fala vii prekrasni mamicki

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 573
Страница:   <<   < Претходна страница  19 20 21 22 [23]
Страница: <<   < Претходна страница  19 20 21 22 [23]
Оди на:


Анкета

Dali?
Jana9

Dali go preskoknuvate rucekot ?

Da (33%)

Ne (67%)


Број на сите гласови: 6

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!