|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Бременост со близнаци!  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
148 ena1 49596 11.4., 09.15
pcelka3
Предупредуваме: Совети за близначка бременост   12 Палешка РР 10088 10.7., 22.47
Melanija RR
Предупредуваме: мама на две, три , четири одеднаш  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
175 mami 47449 3.3., 20.24
Milicka27
 
Идентични (еднојајчани) близнаци   7 Палешка РР 10594 27.1., 12.12
SOLE
Имате ли во семејството близнаци?  
[Страница: 2 3 4 5 ]
123 Еца 23693 17.6., 17.29
MademoiselleNina
Потенцијални опасности при бременост со близнаци   3 Палешка РР 10030 27.3., 20.42
Milicka27
доење на близнаци   12 mama26 9022 27.3., 20.35
Milicka27
Семејства со тројки   6 Еца 8903 18.11., 20.12
petra27
Австралијанка родила 12 деца   6 profesorica 8544 13.6., 19.27
Mihaela 2010
Симптоми на повеќе плодна бременост   8 Палешка РР 11156 11.3., 12.13
LoveableMe
Законот и близнаците   10 mami 9802 3.2., 10.12
skorpijana
Сијамски близнаци   1 ripce 7730 20.2., 02.02
zvezdi4ka_bt
Шесто сетило кај близнаците   1 Еца 8699 26.1., 10.39
mami
Четворка во чаир   5 mother 29 8511 16.9., 15.21
mother 29
Трудна со 12   2 mami 8388 18.8., 13.50
mami
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Готвам ....?
kikicka

Дали вие секојдневно ја исполнувате обврската како домаќинка или не?

Секој ден,зошто морам (15%)

Секој ден,зошто сакам (24%)

Секој ден се трудам (39%)

Само кога имам желба (16%)

Не готвам,се хранам по ресторанти (3%)

Тоа е обврска на сопругот (3%)


Број на сите гласови: 112

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!