|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Се што ми лежи на душа во едно видео.За вас, за нас

image

Познат како нектар на боговите, желе на кралевите, медот одамна заработил почитување заради своите лековити и антивирусни својства, но исто така е од голема корист за паровите кои се борат со стерилитет

ОТКРИВАЊЕ НЕПЛОДНОСТ

Причини за стерилитет

Автор: Редакција Рингераја | 4.5.2010
image

Фактот дека после година дена не можете да забремените, претставува добра причина да одите на доктор и проверите дали сте плодни.

image

Многу парови имаат проблеми со зачнување и вештачкото оплодување за нив е единствено решение (англиско видео)

image

Повеќе за плодноста, неплодноста, забременувањето и постапката за вонтелесно оплодување (англиско видео)

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Одмор.
пеперутка16

На колку месеци би го однеле вашето бебе на море?