|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Ирина Шајк и Бредли Купер со ќеркичката Леа на прошетка во Лос Анџелес

CELEBRITIES

Ирина Шајк стана мајка

Автор: Редакција Рингераја | 10.4.2017
image

Ирина Шајк се породи. Убавата Русинка и нејзиниот свршеник Бредли Купер станаа родители

УРЕДНИЧКИ ИЗБОР

Кристијано Роналдо тајно се оженил?!

Автор: Редакција Рингераја | 14.1.2014
image

Во емотивниот говор по примањето на наградата на најдобар фудбалер на годината, Кристијано Роналдо ја нарече својата долгогодишна девојка Ирина Шаик сопруга, што ги покрена гласините

УРЕДНИЧКИ ИЗБОР

Кристијано Роналдо ќе се жени!

Автор: Редакција Рингераја | 4.7.2012
image

По многуте девојки, скршени срца, секс афери и голови, португалската ѕвезда реши да го врзе срцето со Ирина Шаик

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?