|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Женствени вибрации - Bella пролет/лето 2018

Редакција Рингераја, 20.2.2018
Верни на вкусот на модните зависници, Bella ја најавува новата сезона подинамично од кога било
Клучни зборови:

image
/11


Инспирирани од пролетта, од убавината на жените, пријателството и посветеноста кон своите дами, Bella креираше колекција со весели и впечатливи бои, минимални детали, модерни дезени и струкирани форми. Новата колекција е посветена на ведрите, храбрите, елегантните, гламурозните дами, кои постојано го негуваат својот стил.

По долги години пријателство, Bella точно знае што е потребно за совршени и удобни пролетни денови. Квалитетните и ексклузивни материјали, скроени со цел да ја истакнат женственоста, овозможуваат чувство на пријатност и слобода. Модерните форми со ретро твист ќе го задоволат вкусот на секоја дама.

Новата колекција е сè што ви е потребно за новата сезона. Уживајте во пријателството со Bella!

Продажни салони:

- Skopje City Mall - прв кат 

- ГТЦ - прв кат 

- Буњаковец - прв кат 

www.bella.mk

Facebook/bella

Instagram/#bellamkd

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

Фотографија од свадбата на Наумче Мојсоски
На свадбата, која се одржа на терасата на хотелот Дрим во Струга беа присутни над 700 гости, а редица за честитање имаше...
4
Името на ќерката на Дејвид и Викторија Бекам
Откако во јавноста излезе веста дека Дејвид и Викторија Бекам решија да ја крстат својата новородена ќерка Харпер Седум,...
3
Изгледа импресивно во 72 година. Каква жена!
Некогашниот секс симбол, Ракел Велч, изгледа импресивно и во 72-та година од животот
3
Последно танго на таткото и ќерката!
Трогателнета сторија за младата Рејчел Вулф и нејзиниот татко кој е пред умирање, допре до срцата на многу луѓе низ цели...
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Калин или Владимир
nence

Кое име повеќе ви се допаѓа?

Калин (58%)

Владимир (42%)


Број на сите гласови: 152

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!