|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Затоа што за моето бебе го бирам само најдоброто!

ДМ Дрогерии, 28.1.2021
Дрогериите на dm важат за место каде што можете да пронајдете се што ви треба на едно место, со германски квалитет по супер цени. А, кога станува збор за средства за нега и хигиена за бебиња, пелени или храна за бебиња, овие дрогерии се прв избор!

image
/11


Дрогериите на dm важат за место каде што можете да пронајдете се што ви треба на едно место, со германски квалитет по супер цени. А, кога станува збор за производите за нашите најмали, како средства за нега и хигиена за бебиња, пелени или храна за бебиња, ретко кому овие дрогерии не му се прв избор. За тоа има и посебна причина: dm марката babylove.

Сопствената марка на dm за бебиња постои повеќе од 20 години и секојдневно ги воодушевува младите родители, а посебно нивните бебчиња. Дополнително, асортиманот за исхрана на бебиња е зајакнат и со органските производи од сопствената органска dm марка – dmBio. Кашичките од овие два бренда можете да ги најдете само во дрогериите на dm и тоа со повеќе од 60 различни вкусови.

Кога станува збор за исхраната, веруваме дека сите од вас, со мали бебиња, веќе ги имате пробано неверојатните вкусни и квалитетни кашички. А, доколку не, сега е вистинското време на вашето малечко да му приредите едно вкусно и квалитетно изненадување.

 

babylove

 

Кашичките и оброците за бебиња од babylove гарантираат врвен, проверен и докажан квалитет и внимателно одбрани и комбинирани состојки. Гаранција за тоа е и ознаката за органско производство според стандардите на Европската Унија, која можете да ја најдете на нашите кашички.

Вкусните оброци направени од говедско месо, пилешко месо, зеленчук, ориз и други вкусни состојки претставуваат вистинска радост за малите гурмани. Кашички од житни состојки или гриз ќе ја неутрализираат гладта во вечерните часови и ќе му овозможат пријатен сон на вашето најмало.

Разгледајте го широкиот избор на следниот линк или во вашата најблиска dm дрогерија и уверете се во врвниот квалитет.

 

dm bio

 

„Како марка на која посебно сме горди во нашиот асортиман ја издвојуваме марката dmBio. Причините за тоа се едноставни. Со оваа марка можеме на нашите купувачи да им понудиме најголем избор на органска храна во нашата земја. Покрај тоа, суровините и состојките кои се користат за производство на сите dmBio производи потекнуваат од контролирано органско производство, според строгите стандарди на Европската Унија.“ – велат од dm дрогерие маркт за бебешките кашички од dmBio.

Овошје, житарки, зеленчук, месо: dmBio комплементарната храна за бебиња обезбедува вистинска разновидност. Покрај тоа, сите рецепти се правени без додатоци, како шеќер, сол и ароми. Дополнителни концентрати на овошен сок не се користат, што значи дека овошните теглички содржат 100% чисто органско овошје.

Доколку сакате повеќе да се информирате околу овие вкусни и квалитетни кашички, тоа можете да го направите на нивната веб страна.

 

dmbebinja


Фото: 24 најубави фотографии од доење
Погледнете ги овие прекрасни фотографии од доење. Сигурни сме дека ќе ви заигра срцето
120
Најдобра храна за мајките по породувањето
Не можат сите мајки да изгледаат како супер модели, повеќето од нив многу тешко се опоравуваат по породувањето. Најгол...
23
Грижа за мајката по породувањето
Да се биде информиран за тоа што да се очекува, кога и зошто да се побара медицинска помош, не само што ќе ви ја олесни ...
17
10 најголеми грешки при заспивање на дете
Дали имате проблем да го заспиете вашето дете и се буди во текот на ноќта? Прочитајте некои од најчестите погрешни чекор...
9


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

koe ime e poubavo
KeTa

Zensko ime

Enesa (19%)

Erina (81%)


Број на сите гласови: 94

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!