|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фото:Како Кејт Мидлтон се подготвува за породување

Редакција Рингераја, 12.7.2013
И покрај тоа што светот го следи кралското семејство, посебно откако Кејт и Вилијам стапија во брак, бременоста на Кејт успеаја да ја задржат во апсолутна приватност

image
/11


 

 

Многу малку е познато што се случува зад ѕидовите на кралската палата, откако Кејт е бремена.

Но, благодарение на познатата look-a-like фотографка, Алисон Џексон може да фрлиме поглед на она што МОЖЕБИ Кејт Мидлтон прави.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

Некој добро се забавувал :)

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Јога вежби за опуштање на грбот
Следниве две јога-вежби за кратко време, поради самата поставеност на телото, ја штедат енергијата, ја опуштаат мускулат...
3
Од јадење сладолед во бременост бебето нас...
Најчудните совети на нашите баби!
3
Бремените жени да се вакцинираат против Ко...
Издадено е ажурирано упатство од Заедничкиот комитет за вакцинација и имунизација (JCVI), во кое се наведува дека и вакц...
3
Токсоплазмоза
За намалување на смртноста и заболување на бебињата, како и за заштита на здравјето на новороденчињата, од огромно значе...
3
Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?