|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фото: Принцот Луи прослави прв роденден

Редакција Рингераја, 23.4.2019
Малиот принц Луи денес наполни една година. По тој повод, британското кралско семејство сподели официјални портрети од слаткото момче

image
/11


Фотографиите од синот на принцот Вилијам и војвотката Кетрин беа објавени на Twitter профилот на Кенсингтонската палата.

Фотографиите од малиот принц биле направени од Кетрин во нивниот дом во Норфолк на почетокот од овој месец.

1

2

3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Интервју: Стевица и Кате Ристиќ
“Семејството за нас е нашата иднина. Живееме за нашата ќеркичка, живееме еден за друг, за нас семејството е нешто свето,...
4
Јазикот зборува за здравјето
Дали имате навика додека ги миете забите во огледалото да го погледнете јазикот? Тоа е многу едноставен, но и корисен на...
4
Ликовна школа
Специјализирани креативни, егзистенционални и анти-стрес програми - во ликовното студио Gallery Arte од Скопје
4
Дете од 2-3 години- од аспект на мама
@mamamegi го споделува своето искуство
4
Анкета

ТЕЛЕВИЗИЈА.
пеперутка16

Колку време вашето дете гледа телевизија дневно?