|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фото: Чекале трета ќерка, родила син!

Редакција Рингераја, 23.5.2021
Погледнете го само лицето на оваа мајка, која очекувала да роди трета ќерка, но родила син. И ултразвукот понекогаш може да згреши
Клучни зборови:

image
/11


 

Можноста за ултразвук да го погоди полот на бебето во модерната доба е скоро невозможна, но тие сепак се случуваат. Ова е токму она што го доживеа Ненси Реј, мајка на три деца
Ненси сподели детали за својата трета бременост на својот Инстаграм профил со нетрпение очекувајќи го доаѓањето на нејзиното трето дете кое требаше да биде „третата принцеза на тато“.
Избрани најдобри фотографии за раѓање од целиот свет за 2019 година.
Размислувајќи така дека очекува трета девојка, Ненси се породила и таму го доживеала најголемото изненадување во својот живот. Моќна фотографија од раѓањето на третото бебе направила фотографката Лорен olоли и таа го овековечила точниот момент кога Ненси сфатила дека не ја роди ќерката што ја очекуваше, туку синот! Нејзиното лице е смешна мешавина од радост и шок.
Покрај големото изненадување на мајката, сопругот дури и го открил бебето за да се осигура дека сепак имаат син. „Ова е дефинитивно една од моите омилени слики во животот“, напиша Реј покрај оваа неверојатна фотографија.

Можноста за ултразвук да го згреши полот на бебето во модерната доба е скоро невозможна, но сепак се случува. Ова е токму она што го доживеа Ненси Реј, мајка на три деца.


Ненси сподели детали за својата трета бременост на својот Инстаграм профил со нетрпение очекувајќи го доаѓањето на нејзиното трето дете кое требаше да биде „третата принцеза на тато“.

Очекувајќи трето женско дете, Ненси се породила и таму го доживеала најголемото изненадување во својот живот. Моќна фотографија од раѓањето на третото бебе направила фотографката Лорен Ололи и таа го овековечила точниот момент кога Ненси сфатила дека не ја роди ќерката што ја очекуваше, туку син! Нејзиното лице е смешна мешавина од радост и шок.


Покрај големото изненадување на мајката, сопругот дури и го открил бебето за да се осигура дека сепак имаат син.

„Ова е дефинитивно една од моите омилени слики во животот“, напиша Реј покрај оваа неверојатна фотографија.

 

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Не ги правете овие нешта по царскиот рез
Иако медицината е толку напредната што породувањето со царски рез не е веќе високо ризична операција, сепак е потребно в...
30
Што се случува со бебето 24 часа пред раѓа...
Мама чувствува контракции, а како бебето се подготвува за раѓање во последните часови во матката?
12
Cysticare таблети, помош при уринарни инфе...
HealthAid Cysticare таблетите се специјално формулирани со користење на природни и високо квалитетни билни екстракти кои...
5
Кога градитe престануваат да болат во брем...
За некои жени, болните гради се еден од првите знаци на бременост, дури и пред пропуштената менструација
4
Анкета


jovanka(100%)

(0%)


Број на сите гласови: 15

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!