|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Есенска детска мода - почнуваме во училиште!

Редакција Рингераја, 28.8.2013
Инспирација за престојните есенски денови и почетокот на учебната година

image
/11


 

Дали полека се подготвуваме за училишните денови? Најмилите наши ќе тргнат во градинка, ќе станат првачиња, а ние ќе сакаме да ги дотераме и облечеме. Затоа и подготвивме инспирација за есенските денови. Погледнете ги сликите за да се размрда вашата креативност ;)

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

qq

6

 

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

ee

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Ексклузивно: Нови фотографии од свадбата н...
Покрај Ламбе на неговата свадба запеаја и неговите колешки Елена Ристеска, Нина Јанева,и актерот Петар Горко. Во прилог ...
3
Дали децата ви го уништуваат сексуалниот ж...
Секој пар го доживува ова по одредено време - период на суша. После работа од 8-16 часот, деца, дом и сите други обврски...
3
Создадете подобар живот
Својот живот го заробувате во негативни мисли и енергија ако го трошите на она лошо што може или би можело да се ...
2
Во шопинг по совршена венчаница
Што треба да имате на ум…( 6 совети за купување венчаница)
2
Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?