|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Внесете име
или дел од име:

Никита

женско име

Гласање:
1193 гласови
46% 54%
Гласај:
ЗА
ПРОТИВ

победник

Неколку машки имиња

(Кликнете на името за значењето)

Константин >>Георги >>
Тео >>Филип >>
Анѓел >>Наум >>
Оливер >>Јордан >>
Иван >>Теодосиј >>

Неколку женски имиња

(Кликнете на името за значењето)

Магдалена >>Јулијана >>
Надежда >>Калина >>
Наталија >>Афродита >>
Клара >>Мартина >>
Маргарита >>Емилија >>

Најомилени и најмалку омилени имиња

Кои имиња на нашите корисници најмногу и најмалку им се допаѓаат?

Погледајте ја листата >>
Анкета

Bliznaci
AnMari

Najubavi iminja za bliznaci?

Beti i Keti (0%)

Ina i Mina (67%)

Sanja i Sandra (33%)

Sonja i Sanja (0%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!