|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Внесете име
или дел од име:

Љубисав

машко име

Гласање:
353 гласови
47% 53%
Гласај:
ЗА
ПРОТИВ

сложенка од љуби и слава,некој кој ја сака славата.

Неколку машки имиња

(Кликнете на името за значењето)

Рубин >>Методиј >>
Теодор >>Тодор >>
Јаков >>Илија >>
Христијан >>Миодраг >>
Петар >>Бојан >>

Неколку женски имиња

(Кликнете на името за значењето)

Наталија >>Никита >>
Венера >>Искра >>
Марина >>Весна >>
Зденка >>Ружа >>
Дијана >>Мартина >>

Најомилени и најмалку омилени имиња

Кои имиња на нашите корисници најмногу и најмалку им се допаѓаат?

Погледајте ја листата >>
Анкета

*Машко име*
Хепи мами

Ве молам да гласате за најубаво машко име според вас. Благодарам!

Матеј (52%)

Калин (28%)

Ненад (20%)


Број на сите гласови: 468

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!