|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Календар Лино
3.3.2010 8:50:06   
caci20
Дали добивте календар Лино тие што испративте исечени мечиња? Ние лани добивме ама годинава ништо

_____________________________

Zivej kako sto mozes koga veke ne mozes kako sto sakas... vazno zivej...
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Календар Лино
3.3.2010 9:17:04   
big_mama817
ние добивме односно мм отиде да го земе сам бидејќи имавме испратено мечиња

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот caci20)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Календар Лино
3.3.2010 9:27:56   
zami
Nie dobivme od Lino, odnosno sestra mi naraca za nas, i stasa kon krajot na januar.

A lani zemavme od Kras, so deset obvivki od zivotinsko carstvo, togas imase reklami za kalendarite ama za Hrvatska, a kaj nas donesoa kalendari tek posle nova godina, bez reklami i najavi, znaci koj znae si zema.


_____________________________

Allways look on the bright side of life!

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Календар Лино
3.3.2010 10:51:52   
nadica
добивме по нова година ни стигна по пошта

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот zami)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Календар Лино
3.3.2010 12:35:31   
mami
Прв пат слушам..Какви се тие календари и кој ги добива?

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Календар Лино
3.3.2010 12:44:50   
nadica
pred nova godina ima[e акција за 5 лино мечиња добиваш календар

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Календар Лино
3.3.2010 14:39:07   
natasha
jas sekoja godina prakam i dobivam

(Одговор на членот caci20)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Календар Лино
28.9.2010 11:36:15   
Twins
Собирате ли Лино Мечиња за нов лино календар 2011година?
Веке почнаа на Лино производите да ги вадат новите купони за лино календар.
Лани испративме и ни стигнаа во средината на Јануари .

(Одговор на членот natasha)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Календар Лино
28.9.2010 14:51:01   
mama26
ne sobiram twins ama nekoja od drugite mamicki ako sobira neka pise

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Календар Лино
21.10.2010 13:43:09   
Snowhite RR
ај кажете ми на која адреса и што треба да се испрати плс

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Календар Лино
21.10.2010 14:12:07   
jovanka
PODRAVKA DOOEL p.fax 206 1000 Skopje

_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Календар Лино
21.10.2010 14:19:03   
Martins mom
а што треба да се испрати?

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Календар Лино
21.10.2010 16:21:18   
Snowhite RR
Па претпостаувавам тоа мечето да се исечи и мислам дека треба 5 такви, ама ај некој за сигурно нека кажи

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Календар Лино
21.10.2010 16:36:20   
nadica
да треба 5 мечиња, на производите ги има сите подетални информации јас сеуште немам купено од новите но лани така беше

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Календар Лино
22.10.2010 10:41:09   
Pozitiva
Ние лани пративме 5 мечиња и добивме календар,си игравме некое време со него,добро ме потсетивте да го побарам пак нејкој денuser posted image

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Календар Лино
22.10.2010 17:05:11   
Snowhite RR
А само мечето треба да се исечи?

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Pozitiva)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Календар Лино
22.10.2010 17:18:38   
nadica
snowihte купи си еднопромотивно пакување на него ти пишува се и колку мечиња и на која адреса јас денес побарав ама во нашата најблиска продавница сеуште нема од новите пакувања
лани ако не се лажам требаше да ги залепиме на промотивното или нешто слично user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Календар Лино
22.10.2010 21:53:18   
Snowhite RR
Ами јас купив сега брзо чоколино, ама ништо не пишува. Старите не важат?

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Календар Лино
22.10.2010 22:40:38   
nadica
па има време не се секирај ќе купиш ново user posted image
од старите ќе си ги исечеш мечињата, а ново ќе купиш за информации секако ти требаат 5 мечиња ми се чини

инаку надица сеуште го игра ланскиот календар има убави слики и неколку гатанки

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Календар Лино
23.10.2010 0:54:32   
Twins
Treba da soberete 5 mecinja odnoso vo vkupna vrednodt od 1 kilogram, sto znaci 5 mecinja od opakovkite od 200 grama ili 2 od po 500grili 1 mece od 1 kilogram plus treba i kuponot sto e na ambalazata uredno popolnet seto toa najkasno do
15.12.20010.

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Календар Лино
15.12.2010 14:22:09   
nadica
само да потсетам дека денес е последен ден за пријавување за лино календар

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Календар Лино
15.12.2010 14:36:21   
big_mama817
ние пративме user posted image

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Календар Лино
14.2.2011 17:55:05   
Snowhite RR
Јас пратив за лино календар и за мене и за дугарка ми, ама уште не ни стигнал, а пишува во рок од еден месец по завршувањето на наградната игра. Дали му стигнал на некого?

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Календар Лино
14.2.2011 17:59:06   
nadica
да мене ми стигна брзо откако заврши наградната игра уште пред нова година

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Календар Лино
14.2.2011 19:37:25   
Felly RR
И нас ни стигна исто уште пред Нова ГОдина.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

Dali?
Jana9

Dali preferirate svadba so mnogu obicai?

Da (33%)

Ne (67%)


Број на сите гласови: 6

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!