|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  26 27 [28] 29 30   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Ортопед
28.9.2012 22:38:02   
pucilda

ИЗВОРНА ПОРАКА: JanaMarija

Pucilda a kade e toa bukurest i kaj koj doktor odis? I mene mi treba kaj sto ne se plaka, po moznost neli :))) i dali znaes dobar pedijatar vo blizinana karpos

Fala ti odnapred, a na drugite r-rajki za prethodnite soveti :))

odam vo bukurest kaj dr.lidija markovska,se raboti so zakazuvanje..nee rabotata dali e so pari ili ne,mene ovaa dr.mi ja preporacaa sestri i doktorki uste koga se porodiv vo bolnica..

(Одговор на членот JanaMarija)
Непосредна врска до пораките: 676
   RE: Ортопед
28.9.2012 22:56:37   
*Elena*
ИЗВОРНА ПОРАКА: Andriance

Sekoj si e odgovoren kolku shto misli deka treba.....nedaj boze da imalo neshto pa kje si griznam od user posted image
za pregled koj se pravi 2 pati godisjno, kje najdam 1000 denari...i voopsto ne se raboti za toa deka za 1000 denari kje me gleda i prikazni kje mi kazuva saaat vreme....se shto bukvalno mi kazal i pokazal Vidoevski bilo korisno i A uzival vo se.

Kako shto mi kaza, taka i bidna...za lazenje za odenje za kacuvanje...jas ednostavno ziveam za toj pola cas kaj vidoevski...izleguvam nasmeana od 6 do 6...

inaku..najbitno mi e deka za se sto mi kazuva deka treba ili ne treba, mi kazuva i ZASTO


user posted image
Isto mislenje...

< Поракaта ја уредил *Elena* -- 28.9.2012 22:57:36 >

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 677
   RE: Ортопед
29.9.2012 11:11:16   
tonci
ke ve molam broj od vidoevski ako ima nekoj jas vrtam na eden fiksen 023214076 ama ne mise javuva nikoj plss devojki hitno mi e a ne sum od skopje moram da idam nataka ni se pojavi problem a vo ohrid nema kaj 3 doktori 3 razlicni mislenja imame ke se spobudalamuser posted image

(Одговор на членот *Elena*)
Непосредна врска до пораките: 678
   RE: Ортопед
29.9.2012 12:53:02   
miana
Toj e brojot a sega ke ti pisam i mobilen od doktorot vo PP

(Одговор на членот tonci)
Непосредна врска до пораките: 679
   RE: Ортопед
29.9.2012 12:57:13   
miana
Toj broj sto si go napisala e od kaj negovata doktorka Vesna vo prethodnata ordinacija..VO pp ti prativ i fiksen i mobilen od doktorot no mislam deka vo sabota ne rabotat - taka pisuva na vizit kartata od doktorot. Obidi se na mobilen ako e premnogu hitno a ako ne baraj go vo ponedelnik od 8 - 16 h

(Одговор на членот tonci)
Непосредна врска до пораките: 680
   RE: Ортопед
29.9.2012 19:53:59   
tonci
ti blagodaram mnogu miana vo ponedelnik ke go pobaram utre sepak e nedela neprijatno mi e pozz

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 681
   RE: Ортопед
2.10.2012 17:33:10   
Ikana
Е па дечки да ви го кажам исходот од нашата денешна посета кај Др. Видоевски....М е супер и спремна за проодување! Очекував дека ќе ме кара за дубакот, но како влеговме одма почна со пофалби, прво за патичињата, (Фала на Андријанче што ме спреми за ова), па се до седнување и кревање, како и лазењето. Одлично поминавме, докторот си е закон, на сите топло им го препорачувам!!! Наредна контрола кога М ќе прооди.

(Одговор на членот tonci)
Непосредна врска до пораките: 682
   RE: Ортопед
4.10.2012 10:14:24   
miana
A sto e fintata so paticinjata??/
Nie i kupivme adidas br 19 ,meki ,kozni i sl

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 683
   RE: Ортопед
5.10.2012 11:47:06   
blond
Задолжителен е преглед кога ќе прооди детето?

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 684
   RE: Ортопед
5.10.2012 14:50:38   
Anami
^^ Na pregledot se gleda kako odi deteto i dali deteto gazi pravilno, nema eho.

(Одговор на членот blond)
Непосредна врска до пораките: 685
   RE: Ортопед
5.10.2012 14:53:42   
Ikana
Патичињата треба да бидат меки, повеќе како калчунки, да можеш да ги свиткаш со цела рака....

(Одговор на членот Anami)
Непосредна врска до пораките: 686
   RE: Ортопед
5.10.2012 16:31:49   
Ring

ИЗВОРНА ПОРАКА: Ikana

Патичињата треба да бидат меки, повеќе како калчунки, да можеш да ги свиткаш со цела рака....


Ikana a kakvi paticinja kupivte ?

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 687
   RE: Ортопед
5.10.2012 18:03:23   
Ikana
Мене ми ги донесоа од Англија, ама има и тука да побараш.....еве ги нашите.
user posted image

(Одговор на членот Ring)
Непосредна врска до пораките: 688
   RE: Ортопед
5.10.2012 19:31:49   
cleo
Nie bevme zavcera kaj Dr. Vidoevski, super sme za vozrasta - 2ipol meseci. Tuku sakav samo da kazam deka posetata na doktorot e edno mnogu interesno iskustvo - tie sto bile znaat user posted image Doktorot na mnogu interesen nacin kazuva se sto treba da znaeaeme nie kako roditeli za pravilen razvoj na naseto dete. Sekoja cest za doktorot user posted image , naucivme mnogu raboti!

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 689
   RE: Ортопед
7.10.2012 20:26:02   
Bilence2
Eve i nie da se prijavime deka bevme kaj Vidoevski. I pogolemiot sin go nosev kaj nego i vtoriov isto. Mi potvrdi deka mozam da go stavam vo kengurce, da si lez9i vo relaksator i vo kolicka na 45 stepeni. Sega sme 2 meseci i super mu se kolkcinjata. Nitu eden den ne mu stavav tetra pelena megu noze pa eve super si e bebco, pu pu golem da mi raste.

_____________________________

A baby makes love stronger, the days shorter, the nights longer, savings smaller and a home happier.

(Одговор на членот cleo)
Непосредна врска до пораките: 690
   RE: Ортопед
10.10.2012 9:16:25   
mama_sk
Ve molam preporacajte mi dobar ortoped bez razlika dali e drzavno ili privatno. Treba da odime na prva kolntrola so polni dva meseci za dve nedeli. Probav da zakazam kaj Vidoevski ama prv sloboden termin e duri kraj na Noemvri user posted image Dali e dobra doktorkata sto raboti so nego vo ordinacija?

(Одговор на членот Bilence2)
Непосредна врска до пораките: 691
   RE: Ортопед
10.10.2012 9:20:16   
rina13
probaj kaj stefanovska vo remedika odlicna e zenata

(Одговор на членот mama_sk)
Непосредна врска до пораките: 692
   RE: Ортопед
10.10.2012 9:40:56   
Ikana
Да слободно можеш да закажеш кај докторката со Видоевски што работи, негова школа е и малтене ист е прегледот.

(Одговор на членот mama_sk)
Непосредна врска до пораките: 693
   RE: Ортопед
10.10.2012 9:44:17   
Luci

ИЗВОРНА ПОРАКА: mama_sk

Ve molam preporacajte mi dobar ortoped bez razlika dali e drzavno ili privatno. Treba da odime na prva kolntrola so polni dva meseci za dve nedeli. Probav da zakazam kaj Vidoevski ama prv sloboden termin e duri kraj na Noemvri user posted image Dali e dobra doktorkata sto raboti so nego vo ordinacija?

Докторката е одлична, дури и подобра од Видоевски. Ние сме и биле и кај двајцата и од д-рката сум навистина презадоволна

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот mama_sk)
Непосредна врска до пораките: 694
   RE: Ортопед
10.10.2012 12:34:10   
iguance32
mama_sk, jas ti go preporacuvam Dr. Hadji Antonovski od Orto +, doktorot e navistina super i mnogu sme zadovolni user posted image

(Одговор на членот rina13)
Непосредна врска до пораките: 695
   RE: Ортопед
10.10.2012 12:45:01   
temjana
еј значи јас заебав работа што порано не се јавив да си закажам кај Видоевски а? Додуша моево за 5 дена 1 месец ќе прави па може и ќе ми се посреќи дајте ми само бројче ако не ви е проблем па да си пробам среќатаuser posted image Значи доколку нема слободно ми ја препорачувате докторката кај него? Да знам дали да си барам друг ортопед бидејќи сакам навистина некој добар со оглед дека беболина има генетски предиспозииции за проблематични колкови и слаби коскиuser posted image Навистина сакам добар доктор да ми ја води. Ви благодарам однапредuser posted image

(Одговор на членот iguance32)
Непосредна врска до пораките: 696
   RE: Ортопед
10.10.2012 12:46:20   
Ikana
Temjance, slobodno kaj Vidoevski zakazi si nie na prv pregled bevme na 3 meseci, i taman na vreme bevme.

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 697
   RE: Ортопед
10.10.2012 12:51:17   
Beatris
Јас ќе се согласам со Луси, докторката Весна што работи со Видоевски ми е врв, сме биле и кај двајцата, она ми е некако подобра од Видоевски, он знае да биде малце умислен. Инаку ист е принципот на работа, прегледот е детален, објаснувањата исто. Темјанче пробај ако не кај Видоевски без око да ти трепне закажи си кај Весна. Ние тек на 3 години ваљда ќе треба да идеме ама кога ќе треба, ќе ја носам кај Весна

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 698
   RE: Ортопед
10.10.2012 13:15:52   
Malecka23

ИЗВОРНА ПОРАКА: Beatris RR

Јас ќе се согласам со Луси, докторката Весна што работи со Видоевски ми е врв, сме биле и кај двајцата, она ми е некако подобра од Видоевски, он знае да биде малце умислен. Инаку ист е принципот на работа, прегледот е детален, објаснувањата исто. Темјанче пробај ако не кај Видоевски без око да ти трепне закажи си кај Весна. Ние тек на 3 години ваљда ќе треба да идеме ама кога ќе треба, ќе ја носам кај Весна

YEEE bas mi olesna jas se mislev dali kaj vidoeski dali kaj doktorkava ama vikam aj kaj zenskouser posted image i milo mi sto ete gledam pozitivni komentari.Imame zakzano kaj nea na 22ri..edvaj cekam da vidam ova palavkovo moe kako napreduva.Iako pedijatarot stalno ja proveruva ama neli sepak treba ortoped

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 699
   RE: Ортопед
10.10.2012 13:41:15   
temjana
Епа супер штом велите дека и двајцата се одлични тогаш кај кого има место таму ќе ја носам. Ќе ве молам само кој го има бројчето од ординацијата да ми го пратиuser posted image

(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 700
Страница:   <<   < Претходна страница  26 27 [28] 29 30   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  26 27 [28] 29 30   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?