|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Среќен роденден Loveable me !!!
24.8.2014 13:39:22   
mommy_angels RR
Sreken rodenden Loveable me,od ubavo,poubavo da te sledi vo zivotot !!!
user posted image

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 27.8.2014 16:04:46 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Sreken rodenden Loveable me !!!
24.8.2014 13:52:52   
bucko mal
LoveableMe RR,sreken rodenden bidi srekna I nasmeana sekogash.Sledniot rodenden so user posted image user posted image da si go slavishuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

You have to dream if before you can do it.

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Sreken rodenden Loveable me !!!
24.8.2014 14:50:59   
Snowhite RR
Среќен роденден, до година со бебе во раце да го славишuser posted image user posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Среќен роденден, Loveable me !!!
24.8.2014 15:30:33   
AnnaMolly RR
Среќен, НАЈСРЕЌЕН нека е, догодина за еден член побројни да славите!


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Среќен роденден, Loveable me !!!
24.8.2014 19:56:18   
gina
Sreken rodenden Loveable me user posted image site zelbi da ti se ispolnat do godina da go slavis so user posted image user posted image pozz...

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Среќен роденден, Loveable me !!!
24.8.2014 21:53:10   
kapina
srecen rodenden loveableme i dogodina so bebce da go slavis

(Одговор на членот gina)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Среќен роденден, LoveableMe !!!
24.8.2014 22:54:40   
Melanija RR
LoveableMe среќен родендеn, ти посакувам тоа што ти посакуваш, многу успеси и радостuser posted image

Duvajuser posted image
user posted image

< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 24.8.2014 23:00:21 >


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Среќен роденден, LoveableMe !!!
24.8.2014 23:18:30   
sandriana RR
user posted image

Од сесрце ти посакувам најсреќен роденден, драга LoveableMeuser posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Среќен роденден, LoveableMe !!!
25.8.2014 8:49:43   
LoveableMe RR
Лелее, фала ви многу на сите, многу ми значат вашите честитки, затоа повелете во Рингераја Lounge Bar -от да ве почастам.user posted image

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Среќен роденден, LoveableMe !!!
25.8.2014 10:11:28   
Malecka23
Sreken rodenden se sto posakuvas da se ostvari

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Среќен роденден, LoveableMe !!!
25.8.2014 12:58:07   
Hopeful RR
Loveable Me, среќен, најсреќен роденден! Ти посакувам оваа година да ти биде најубава и најљубовна, и здравје, следниот роденден да го чекаш со user posted image во раце user posted image

_____________________________

Обиди 2,5 години
HSG, HSC, отстранет септум, IUI x4, IVF успешно :)
2015 user posted image user posted image

(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Среќен роденден, LoveableMe !!!
25.8.2014 14:10:09   
deluxe
Прекрасни личности се раѓаат на овој ден user posted image user posted image Не секој може да слави на ваков датумuser posted image user posted image
Среќен роденден и тебе ,се најубаво,оваа година со бебенце да ја закитиш LoveableMe RR

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Hopeful RR)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Среќен роденден, LoveableMe !!!
25.8.2014 15:11:50   
Defne90 RR
Loveable me Нека е најсреќен роденденот и само убави моменти да те следат секогаш.user posted image
user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Среќен роденден, LoveableMe !!!
26.8.2014 9:39:02   
Dilina
Среќен роденден LoveableMe ти посакувам се се се ама баш се што сакаш да ти се оствари, уште мноооогу години да си го славиш роденденот со нас :)user posted image

user posted image

со мало задоцнување се надевам оправдано user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Среќен роденден, LoveableMe !!!
27.8.2014 16:22:53   
Felly RR
И јас со мало задоцнување, ама LoveableMe, нема да ни замери. Нека ти е најсреќен роденденот, и се што сакаш да ти се исполни!!! user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Dilina)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Среќен роденден, LoveableMe !!!
24.8.2015 10:46:23   
sandriana RR
user posted image

Loveable Me, да си ни жива, здрава, позитивна и најсреќна уште мноооогу години! Нека секоја мечта твоја стане реалност!user posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Среќен роденден, LoveableMe !!!
24.8.2015 10:49:45   
lukajana RR
Среќен роденден LoveableMe RR само успеси да те пратат и сите желби во најскоро време да ти се исполнат

user posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Среќен роденден, LoveableMe !!!
24.8.2015 10:53:05   
deluxe
user posted image
Среќен роденден!!! Се најубаво!! Сите желби да ти станат реалностuser posted image user posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Среќен роденден, LoveableMe !!!
24.8.2015 10:55:39   
Kvisko
Среќен роденден LoveableMe. Оваа година нека ти биде исполнета со мнгоу среќа и исполнување на сите желби.

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Среќен роденден, LoveableMe !!!
24.8.2015 12:58:48   
Felly RR
Среќен роденден Лавбл, нека ти се исполнат сите желби!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Kvisko)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Среќен роденден, LoveableMe !!!
24.8.2015 17:12:28   
LoveableMe RR
Фала ви женски, повелете во Барот.

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Среќен роденден, LoveableMe !!!
24.8.2015 23:14:15   
bucko mal

Sreken rodenden LoveableMe RR, se najubavo user posted image user posted image

_____________________________

You have to dream if before you can do it.

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Среќен роденден, LoveableMe !!!
24.8.2015 23:40:30   
Melanija RR
user posted image

Среќа,радост и здравје цела година user posted image

user posted image


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Среќен роденден, LoveableMe !!!
25.8.2015 10:12:50   
scared RR
Со мало закаснување :) Нека ти е најсреќен роденденот LoveableMe user posted image
Од се срце ти посакувам догодина да го прославиш со мали палавковци user posted image user posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 24
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Бременост и сопруг/сопруга.
пеперутка16

Дали вашиот сопруг/сопруга знае во која недела сте бремени?