|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Го очекувам бебето во 2014!!!
20.6.2014 12:32:49   
Melanija RR
Ги очекуваме сите бебиња на кои им е време да се user posted image со своите мамички user posted image

Ова лето ќе има многу user posted image ги очекуваме

blue dreams 22.06.2014

June 01.07.2014
sonc90 01.07.2014
The Lady 04.07.2014
kuklickaa 05.07.2014
vikce25 07.07.2014
lady_bug 07.07.2014
лела 13.07.2014
Dilina 17.07.2014
love4ever 26.07.2014
evaaa 30.7.2014
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Го очекувам бебето во 2014!!!
14.7.2014 14:55:11   
Melanija RR
blue dreams 22.06.2014
June 01.07.2014
The Lady 04.07.2014
user posted image се гушкате? user posted image_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Го очекувам бебето во 2014!!!
30.7.2014 16:52:05   
Melanija RR
June 01.07.2014
The Lady 04.07.2014
vikce25 07.07.2014

Пишете кога ќе можете user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Го очекувам бебето во 2014!!!
29.9.2014 0:01:32   
Melanija RR
user posted image so termini vo septemvri se guskateuser posted image ?

ernandez 06.09.2014
temjanuska2 20.09.2014

RozeSk 01.10.2014
VAGA2 13.10.2014
bejbe 21.10.2014
Karma 27.10.2014 и 27.10.2014

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Го очекувам бебето во 2014!!!
18.11.2014 12:18:36   
Melanija RR
Кој се гушка кој исчекува?user posted image

fernandez 06.09.2014
temjanuska2 20.09.2014

RozeSk 01.10.2014
vekac 06.10.2014
VAGA2 13.10.2014

Yana 09.11.2014
miss_sunshine 11.11.2014
Matea25 15.11.2014
majmunce 26.11.2014

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Го очекувам бебето во 2014!!!
18.11.2014 18:23:31   
Felly RR
Изгледа мамички се сега зафатени со user posted image па ги нема да ни пишат.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Го очекувам бебето во 2014!!!
27.11.2014 14:40:16   
Melanija RR
majmunce се породи честитки ТУКА

Чекаме уште убави вестиuser posted image
RozeSk 01.10.2014
vekac 06.10.2014
VAGA2 13.10.2014

Yana 09.11.2014
miss_sunshine 11.11.2014
Matea25 15.11.2014

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Го очекувам бебето во 2014!!!
18.12.2014 15:06:58   
Melanija RR
Ајде user posted image идни или веќе мамичкиuser posted image

Yana 09.11.2014
miss_sunshine 11.11.2014
Matea25 15.11.2014

lusy 04.12.2014
gocagoka 07.12.2014
jasna_sr 09.12.2014


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Го очекувам бебето во 2014!!!
20.1.2015 14:47:03   
Melanija RR
Мамички и бебиња како сте?user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 9
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Вода за деца.
пеперутка16

Мамички, колку месеци варевте вода за вашите бебиња?