|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Што правевте денес?
12.10.2009 20:53:49   
mother 29
ваков ден ,никогаш да не ми се повториuser posted image

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 101
   RE: Што правевте денес?
13.10.2009 2:29:24   
mami
денес, вчераuser posted image веќе незнам ни кое време е- со лука бевме цел ден надвор- прво до парк се изнаигравме со топка, па кај баба и деде и на крај кај едно малечко бебенце и дома со автобус, дојдовме и успеав само да го преоблечам и заспа...а јас- останав да пеглам еден прилично голем куп и сега ке си легнам кај и да еuser posted image

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 102
   RE: Што правевте денес?
15.10.2009 13:53:57   
mis.
Денес си купив цено мантилче,2 шала,џемперче,хеланки и поклон ролка за комшивката денес и е роденден.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 103
   RE: Што правевте денес?
15.10.2009 13:56:09   
Bogdancanka
mesav vo tavata da ne ni zagori pravevme lutenica e sega koga zavrsiv ke si odam doma ke mu ja mislam za rucekuser posted image

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 104
   RE: Што правевте денес?
15.10.2009 13:58:55   
mother 29
ете уште малку на работа,хехех пуштија плата од ујп сега едвај чекам да си одам и да си ја извадам..па со Марко ке се туриме на трошењеuser posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 105
   RE: Што правевте денес?
15.10.2009 14:00:01   
big_mama817
е па со здравје да си ја трошите user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 106
   RE: Што правевте денес?
15.10.2009 14:01:27   
big_mama817
е па со здравје да си ја трошите user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 107
   RE: Што правевте денес?
15.10.2009 14:02:00   
mother 29

ИЗВОРНА ПОРАКА: big_mama817

е па со здравје да си ја трошите user posted image user posted image user posted image user posted image


благодариме user posted image  user posted image  

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 108
   RE: Што правевте денес?
23.10.2009 13:11:03   
pericka
user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 109
   RE: Што правевте денес?
23.10.2009 15:03:02   
mis.
денеска правев кифлички и го шишавме со комшивката Стефан и супер поминавме.

(Одговор на членот pericka)
Непосредна врска до пораките: 110
   RE: Што правевте денес?
23.10.2009 15:17:41   
Iva
Денеска го носевме Тео на контрола во Козле, подобар е, само треба да продолжиме со терапијата уште една недела.

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 111
   RE: Што правевте денес?
23.10.2009 16:58:32   
Mila na mama
Денес го запознав Дамјан на професорица и свечено изјавувам дека го сакам за зет. Леле срцка дете ни да се срами ни да се крие првпат ме гледа а ме пречека одма со насмевка и почна да ми ги покажува играчките.

_____________________________

love u all

(Одговор на членот Iva)
Непосредна врска до пораките: 112
   RE: Што правевте денес?
23.10.2009 17:02:42   
Еца
Ги завршував последните подготовки за утрешното дружење.user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Mila na mama)
Непосредна врска до пораките: 113
   RE: Што правевте денес?
23.10.2009 18:05:16   
Bile
Mene poveke mi odgovara prasanjeto sto ne pravevte denes?user posted image
300 raboti i se toa domasni obvrski a uspeav
i vo komsii na kafe da otidamuser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 114
   RE: Што правевте денес?
23.10.2009 19:01:22   
Bogdancanka
Денес денот го поминав со сестра ми и моите мили,најмили внучиња цел ден ми беше супер нема што не играв а утре цел ден ке се подсукам да чистамuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Bile)
Непосредна врска до пораките: 115
   RE: Што правевте денес?
23.10.2009 19:04:20   
Лејди
Место да фатам книга денеска ме има фатено една ужасна мрза од пред компјутер не сум се мрднала (освен за до wc, туширање, пиење кафе и јадење)
Ни креветот не си го наместив.
Слушам музика, муабетам на мсн и еве ме тука од време на време.

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 116
   RE: Што правевте денес?
24.10.2009 12:53:12   
mina_m
posle dolg vremenski period konecno imam sloboden vikend i deneska go iskoristiv za setnja vo sidnej...ama patot i guzvata na vrakanje ne utepa

(Одговор на членот Лејди)
Непосредна врска до пораките: 117
   RE: Што правевте денес?
24.10.2009 12:57:09   
ripce
син ми од оградицата ме ѕирка, а јас со правосмукалката во раце и можете да замислите што правам... во меѓувреме додека правосмукалката одмора (повеќе јас да одморамuser posted image user posted image user posted image ) гледам да ѕирнам што се случува на рр

(Одговор на членот mina_m)
Непосредна врска до пораките: 118
   RE: Што правевте денес?
24.10.2009 12:58:18   
arh_diz
Bev vo Sigvaris da kupam hulahopki umrev od maka so niv . I sega me fati nekoja mrza ne mi se stanuva a imam eden kup rabota

(Одговор на членот mina_m)
Непосредна врска до пораките: 119
   RE: Што правевте денес?
24.10.2009 13:01:04   
barbi
Zdravo zenicki jas denes treba da ucam anikako da pocnam vo ftornik imam ispit, a jas dremam pred komp.Aj uste malku pa ce stanam.

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 120
   RE: Што правевте денес?
24.10.2009 13:04:06   
BEBICA
Ja denes malku ke uzivam, se spremame da odime na gosti kaj svekrva mi na rucek.Toa sto imav srabotev i taka.

(Одговор на членот barbi)
Непосредна врска до пораките: 121
   RE: Што правевте денес?
24.10.2009 13:14:01   
Tanja K.
Dragi moi jas sega samo sto se vrativ od zurkata na ringeraja.Bese fenomenalno.Super druzba i za deca i za mamici.Da ima vakvi druzbi sto poveke.Pozdrav do organizatoriteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 122
   RE: Што правевте денес?
24.10.2009 13:20:29   
Bogdancanka
Баш убаво Тања К. мило ми е што сте си поминале супер.Ајде се надевам ќе имам шанса и јас еден ден да ве дружам.а денес станав и право кај мама тука се сетра ми со моите мили срциња внучињата бев да ги видам и еве сега се прибрав.Па сега да се подсукам ме чекаат домашните обврскиuser posted image а баш не ми е денот ми дојде на гости мрзатаuser posted image user posted image user posted image не ми се работи ама баш ништо денес.user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 123
   RE: Што правевте денес?
24.10.2009 14:52:41   
mis.
Денеска се дружев со вас моите драги рингерајки.user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 124
   RE: Што правевте денес?
24.10.2009 15:30:14   
Mila na mama
Освен што се дружевме во Тиквичка, купивме и чизмички за Мила и кондури за тато, а сега нанкаме за потоа да одиме на роденден user posted image user posted image user posted image

_____________________________

love u all

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 125
Страница:   <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?