|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Цвеќе во домот
8.3.2016 15:34:13   
lukajana RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: marchi


*Има ли нешто поубаво од цвеќе? Колку убаво изгледа домот исполнет со цвеќе. Цвеќето во домот не само што го разубавува домот,туку го подобрува воздухот и го прави свеж. *

Sto mislite vie za cvejkinjata vo domot?_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Цвеќе во домот
8.3.2016 15:43:47   
marchi
bidejki imalo vakva tema eve ke se nadovrzam i pokraj toa sto postot mi e prefrlen. obozavam cvejkinja,se sejkavam uste kako mala sela terasa mi bese isto kako sto se denes tezgine na pazar user posted image vo momentov nemam doma ama letno vreme nekako mi budi pozitivna energija pa si nabavuvavam (ponekogas).

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Цвеќе во домот
8.3.2016 16:36:41   
mommy_angels RR
Јас го обожавам во сите форми и големини.Ме расположува,ми буди позитивна енергија.Годинава уште од есен почнав со припреми за летово.Посадив многу ружи,сега посеав петунии за цел балкон,тревичката си ја негувам.Значи за мене не двоумете се што да ми купите, user posted image со било какво цвеќе ќе ме направите пресреќна.

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Цвеќе во домот
9.3.2016 18:22:01   
deluxe

ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly RR

ДОма немам ни едно цвеќе, но сега за 8ми Март ми подарија драцена, и ептен ми се допадна па решив да ја чувам. Инаку се што ми подаруваат од страна на цвеќе, репоклонувам.
Ми кажаа дека не и треба многу вода, на 3-4 дена, а и треба светлина, е сега кога би бил најдобар период да се пресади? И ако имате уште некој совет - пошто јас многу не се разбирам во цвеќиња user posted image


Годинава го добив ова цвеке

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Цвеќе во домот
5.4.2017 15:37:05   
Baby12
Zdravo.Neznam kako mozam ovde da zakacham slika,pa staviv link od drug forum kade shto zakachiv slika od bozikniot kaktus.Dali nekoj znae shto moze da mu bide?Kako podkozuren e :(.Dobar bese a odkako se zatopli vaka stana.user posted image

Администратор: Забранети се надворешни линкови

< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 9.4.2017 10:08:50 >

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 80
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Оди на:


Анкета

Dali gi sakate vasite najdobri drugarki?
mari4kaDa i toa mnogu (53%)

Da (38%)

Pa ne bas... (2%)

Ne zosto bi gi sakal/a (2%)

Ne (4%)


Број на сите гласови: 81

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!