|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  95 96 97 [98] 99   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 8:45:28   
AUMAMA
Dobro utro,ama mi se spieeee...Ama denes patuvam kon Bt pa spienje vecer

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 2426
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 9:01:55   
skorpijana
eve me i mene dobro utro kako ste mi

(Одговор на членот AUMAMA)
Непосредна врска до пораките: 2427
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 9:12:26   
AUMAMA
lele se cistelo li so stomakot do zabi???Sto ke pravite denes?

(Одговор на членот skorpijana)
Непосредна врска до пораките: 2428
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 9:12:27   
Beatris
Укочено, смрзнато и хронично ненаспано! А фудбалеркава во стомак не престанува да дава голови user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот skorpijana)
Непосредна врска до пораките: 2429
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 9:13:50   
AUMAMA
ukocena,nenaspana ama zesko mi e!sakam krevet temnica i masazer

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 2430
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 9:24:53   
agnes77
добро утро ... со кафе се разбира
user posted image

(Одговор на членот AUMAMA)
Непосредна врска до пораките: 2431
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 9:29:18   
Beatris
Јас се придружувам user posted image  Од моите кафиња никој не зема, сите се оладија user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 2432
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 9:47:29   
penelopa
Добро утро и од мене...убав ќе биде денов кога го почнувам со кафенце и ррuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 2433
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 9:54:10   
Viktori
јас не знам каков ќе биде денов навистина...
Од 11 имаме закажано на заболекар и јас и Б и Ј....ќе биде доживување за сите user posted image

Мене треба да ми вади една 4ка па да ми стави нова, а каква, како се става поим немам...


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 2434
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 9:56:33   
mama26
so strafce viktory  ili ke ti gi struga okolu 4kata tie dva user posted image   dobro utro i od mene user posted image

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 2435
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 10:01:15   
mama26
ИЗВОРНА ПОРАКА: nadica

женски како сте?
еве ме мене, заспивајќи ја надица дремнав и незнам како си скршив 4 заби user posted image user posted image user posted image  2 потполно и 2 по малку страшно ме болат user posted image user posted image user posted image
kako vaka u son lelee user posted image mnogu se toa 4 zaba kojznae sto si sonuvala i si ja stiskala ustata tolku silno da gi skrsis?user posted image


_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 2436
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 10:05:30   
penelopa
Спомнавте заболекар...ауууу уплав имам...само ако морам идам- повеќе се плашам од заболекар отколку од пораѓајuser posted image ...ајде со лесно Виктори и Надица.

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 2437
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 10:09:34   
Viktori
ИЗВОРНА ПОРАКА: mama26

so strafce viktory  ili ke ti gi struga okolu 4kata tie dva user posted image   dobro utro i od mene user posted image


море ако сака со шајка нека го закова, не давам здрави заби да ми струга user posted image user posted image user posted image

ИЗВОРНА ПОРАКА: penelopa

Спомнавте заболекар...ауууу уплав имам...само ако морам идам- повеќе се плашам од заболекар отколку од пораѓај ...ајде со лесно Виктори и Надица.

исто така! Го делам твојот страв!
Ама шо да праам, морам да одам јас, за да одат децата... И не им зборам сега ништо за забарот, а ми се мочка поим немате колку user posted image user posted image user posted image




< Поракaта ја уредил виктори -- 26.2.2011 10:10:56 >


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 2438
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 10:14:35   
mama26
znam po moja bliska nejze i bese celiot skrsen a zdrav koren pa so stravce ,serioznaa bev,a ako celosno ti go vadi sose koren e togas mislam ke struga i dvata zdravi okolu..ne e bitno ke izdrzis jaka si ti...user posted image

tuku i mojov sto mi go rasklatija ke treba da go doizvadat..mi se klati a na zivo go vadevme user posted image bez anestezii


_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 2439
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 10:51:18   
Pepelaska *
Што е ова што сте правеле со забите ај еве еден ПОздрав за ситеuser posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 2440
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 12:23:35   
Snowhite RR
Леле кај спомнавте заболекар, треба да отидам за овој пломбава што ми е падната, ама немам кога, на сабајле сум со Михаил, а наодручек на работа, плус и заболекарот не работел повеќе во амбулантата кај што одам, а тој ми вети ако ми падна пломбата без пари ќе ми намести новаuser posted image туку да најдам време, батали со пари без пари

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 2441
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 12:40:13   
Martins mom
Ќе оди ли некој на концерт на Оливер Драгојевиќ???

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 2442
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 13:06:51   
mila mama
Dobar den i od mene, odam jas da se ispraznam od negativna energija na druga tema user posted image

_____________________________

Razbirlivo e deteto da se plasi od temninata...
No, ne e razbirlivo vozrasen da se plasi od svetlinata.

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 2443
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 14:31:10   
nutelizza
Како си надица ???

(Одговор на членот mila mama)
Непосредна врска до пораките: 2444
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 14:35:02   
arh_diz
Nie denes izlegovme od zatvoruser posted image user posted image se prosetavme i user posted image vednas zaspa

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот nutelizza)
Непосредна врска до пораките: 2445
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 14:46:05   
Olivia
Zdravo i od mene denes jas po milioniti pat izigravam medicinska sestra, mm vcera se tetovirase t.e. pokrivase stara so nova tetovaza, pa denes glumi kenkav , mackaj me , pazi me boli , aj sega pak namackaj me, go obozavam koga se ponasa kako malo detence , mazisteto moeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Trust takes years to build , only seconds to break , and forever to repair"

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 2446
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 16:14:10   
AnnaMolly RR
Луѓе, како сте? Јас ПАК кај моите малку на интернет. За недела дена од прилика ќе платиме сметки па почесто ќе ве дружам.
Ќе седнам и ќе читам што се случувало додека ме немаше, не сум упатена во ништо. user posted image


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Olivia)
Непосредна врска до пораките: 2447
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 16:25:13   
Maca25
Еве и јас да се пријавам.
Се мафавме пак по лекари деновиве, Нина пак крена темп. висока, ама до вечерта и се спушти. Спиеше 4,5 саати и се препоти ( како да сум ја бањала) и кога се разбуди немаше темп. веќе. Само уште поголема плачка стана.


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 2448
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 16:52:53   
Martins mom
Ќе оди ли некој на концерт на Оливер Драгојевиќ????

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 2449
   RE: РР Cтаница
26.2.2011 17:22:45   
*miki mami*
zdravo i od mene
i nie sme bolni kaslame i temperatura eve od nedelata kasla pieme sirup valda ke ni pomine.utre sme na krstevka kupivme poklon zakaav na frizer ako ne ozdravi maliov nemama ni da odamuser posted image

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 2450
Страница:   <<   < Претходна страница  95 96 97 [98] 99   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  95 96 97 [98] 99   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?