|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Проблеми на РР
28.3.2010 20:09:41   
mami
неможам да пратам пп...ми кажува нешто на словенечки во врска со профилот.

(Одговор на членот nenicka)
Непосредна врска до пораките: 176
   RE: Проблеми на РР
28.3.2010 21:51:25   
ananikol
Nemozam da si ja otvoram postata

user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 177
   RE: Проблеми на РР
31.3.2010 8:51:22   
mina_m
aj malku pomos rr-ki,neznam kako da si ja otvoram postata t.e. ne saka nikakouser posted image ko blesava strakam ama gabe euser posted image

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 178
   RE: Проблеми на РР
31.3.2010 8:53:07   
BEBICA
Eve i ja imam problem.Kaj mene svetka kao da imam pismo a vsusnost koga ke otvoram nema niedna posto site gi izbrisav, no i ponatamu svetka kao da ima.user posted image user posted image

_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.

(Одговор на членот mina_m)
Непосредна врска до пораките: 179
   RE: Проблеми на РР
31.3.2010 8:57:44   
mina_m

ИЗВОРНА ПОРАКА: BEBICA

Eve i ja imam problem.Kaj mene svetka kao da imam pismo a vsusnost koga ke otvoram nema niedna posto site gi izbrisav, no i ponatamu svetka kao da ima.user posted image user posted image


bebice,ne gi brisi cim imas pismo znaci imas poraka ,ama zivci treba da se otvori fakt se porakiveuser posted image

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 180
   RE: Проблеми на РР
31.3.2010 9:01:26   
mother 29
тој дел со пораките се уште не е завршен,нашите програмери работат на него.кај сите светка горе едно пликче,кое би требало да свети само кога ке имате пп.сега додека се среди работава така ке свети,а мислам дека некои не можат сеуште да пракаат пп!
ви благодарам на трпениетоuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mina_m)
Непосредна врска до пораките: 181
   RE: Проблеми на РР
31.3.2010 9:03:45   
mina_m

ИЗВОРНА ПОРАКА: mother 29

тој дел со пораките се уште не е завршен,нашите програмери работат на него.кај сите светка горе едно пликче,кое би требало да свети само кога ке имате пп.сега додека се среди работава така ке свети,а мислам дека некои не можат сеуште да пракаат пп!
ви благодарам на трпениетоuser posted image user posted image user posted image


jas dobiv edna poraka preeska i si gi isinav prstive dodeka ja otvoriv i mi se otvori,ama imam uste edna ama nemozam nikako da ja otvoram ...ke pocekam uste malku...user posted image

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 182
   RE: Проблеми на РР
31.3.2010 9:05:07   
BEBICA
OK mother fala za informacijata.

_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.

(Одговор на членот mina_m)
Непосредна врска до пораките: 183
   RE: Проблеми на РР
1.4.2010 20:29:25   
Mamicka3
Кај мене има проблем неќе ни да отвори пп а камоли да пратам,има ли некој друг проблем

_____________________________

Децата се најголемо богатство
Марио 31.10.2002
Ана Марија 01.11.2005
Трајче 20.09.2009

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 184
   RE: Проблеми на РР
1.4.2010 22:44:21   
Bogdancanka
i kaj mene ima problem nemozam da pratam ppzasto taka sto e problemotuser posted image mi izleguva Profil ni na voljo!

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Mamicka3)
Непосредна врска до пораките: 185
   RE: Проблеми на РР
1.4.2010 22:47:26   
mother 29
ИЗВОРНА ПОРАКА: mother 29

тој дел со пораките се уште не е завршен,нашите програмери работат на него.кај сите светка горе едно пликче,кое би требало да свети само кога ке имате пп.сега додека се среди работава така ке свети,а мислам дека некои не можат сеуште да пракаат пп!
ви благодарам на трпението


кај сите е така

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 186
   RE: Проблеми на РР
1.4.2010 22:55:34   
BILE.F
Кај мене нема проблем, пишам, и испраќам, ама не добивам, затоа што другите имаат проблем.

_____________________________

Пред да скокнеш, кажи оп!

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 187
   RE: Проблеми на РР
2.4.2010 0:29:40   
Mamicka3
Ех кај се програмерите со тоа нивниот " test"  да ја оправат работава а не да се зезат со нас user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Децата се најголемо богатство
Марио 31.10.2002
Ана Марија 01.11.2005
Трајче 20.09.2009

(Одговор на членот BILE.F)
Непосредна врска до пораките: 188
   RE: Проблеми на РР
5.4.2010 21:13:13   
April
мене вечерва РР ми е ужасно бавна...други страни ми отвара без проблем...кај вас? да не замешала прсти програмерката на Боцко? user posted image

(Одговор на членот Mamicka3)
Непосредна врска до пораките: 189
   RE: Проблеми на РР
5.4.2010 21:14:55   
pacuvce
Кај мене пак она ковертчето светка ли светка сирото...А порака никаде...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Love is in the air

(Одговор на членот April)
Непосредна врска до пораките: 190
   RE: Проблеми на РР
5.4.2010 21:19:15   
ananikol
Da,da i kaj mene e mnogu bavno.Jas mislev deka e samo kaj mene ama eve i vie se zalite.
Plikoto si svetka od samiot pocetok na promenata i nemozam da pustam novi pp osven ako nekoj ne mi pratil pa da mu vratam.

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 191
   RE: Проблеми на РР
5.4.2010 21:43:19   
April
наидов и на интересна тема, сакав да цитирам еден пост ама не се цитира user posted image

ај, сигурно ќе се среди до утре...

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 192
   RE: Проблеми на РР
5.4.2010 21:54:04   
April
средено е...РР лета user posted image

(Одговор на членот April)
Непосредна врска до пораките: 193
   RE: Проблеми на РР
6.4.2010 0:27:19   
JUKI
Може ли некој да ми каже зошто не можам да ги гледам сликите во албумот(и мојот и сите други јавни)Го отворам албумот покажува дека има слики а неможам да ги гледам.user posted image Ве молам помогнетеuser posted image user posted image

_____________________________

Лука и Милан се моите сонциња.

(Одговор на членот April)
Непосредна врска до пораките: 194
   RE: Проблеми на РР
6.4.2010 19:14:28   
mami
Kaj mene RR uste zeza, uzasno e bavna...pp nemozam da prakam, mi e maka da pocnam da otvoram diskusii od sto treba tri dena da cekam da se otvori i na kraj mi pisuva deka ima nekoj problemuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот JUKI)
Непосредна врска до пораките: 195
   RE: Проблеми на РР
6.4.2010 22:13:13   
BILE.F
Зашто не можам да пратам бесплатни пораки, т.е не ни ја гледам опцијата горе десно!

_____________________________

Пред да скокнеш, кажи оп!

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 196
   RE: Проблеми на РР
7.4.2010 0:06:48   
ananikol
Bibe odi dolu levo na sodrzini i alati i  ke gi najdis ''besplatni poraki"
ama nesto ne raboti sega,mislam deka ima i obrazlozenie zosto..da se nadevame deka ke prorabotat so pobrzo user posted image

(Одговор на членот BILE.F)
Непосредна врска до пораките: 197
   RE: Проблеми на РР
8.4.2010 23:11:30   
Julie1
Приватните пораки се активни повторно... пишете доколку сеуште има некој проблем...

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 198
   RE: Проблеми на РР
9.4.2010 8:28:01   
mami
ИЗВОРНА ПОРАКА: mami

Kaj mene RR uste zeza, uzasno e bavna...pp nemozam da prakam, mi e maka da pocnam da otvoram diskusii od sto treba tri dena da cekam da se otvori i na kraj mi pisuva deka ima nekoj problemuser posted image user posted image user posted image



Сеуште си стојам зад ова :) ми кочи ко никој, плус вчера цел ден не можев да отворам нормално..не ми е до интернетот зошто другите страни ми ги отвара нормално и брзо, а овде неможам

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 199
   RE: Проблеми на РР
9.4.2010 8:35:01   
April
и јас од кога кажувам дека е многу бавна...знае на моменти да се забрза, ама после пак кочи...user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 200
Страница:   <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?