|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Онлајн линкови за вежби за трудници   8 lolla RR 15190 9.1., 10.57
Hopeful
Предупредуваме: Јога вежби во тек на бременоста  
[Страница: 2 ]
30 Marie 30802 25.11., 21.46
Ki4iko
 
Вежби во бременост. Да или не?  
[Страница: 2 3 ]
53 mami 44858 10.2., 21.46
MarigoldNeva
Предавања за породување   12 Кона 13874 13.12., 21.19
lolla
Места за вежбање за бремени жени   23 Julie1 22905 9.12., 17.11
lolla
Пешки со меше   24 vezilka RR 14004 19.11., 16.37
lolla
Филипини: Стомачен танц за трудници   7 Julie1 13991 1.5., 12.31
Stefanija Stefi
Масажа за трудници   1 vezilka RR 13057 10.1., 15.41
LoveableMe RR
Екстремни активности во бременост   13 Yummy Mammy 12528 12.6., 13.52
eleonorastrumica
Прашања до стручно лице за јога вежби?  
[Страница: 2 ]
28 Julie1 20779 11.3., 23.36
Кона
Кегелови вежби   9 ripce 17966 4.1., 15.09
kikicka RR
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Dali?
Jana9

Kolku pati ste bile kumovi?

1 (100%)

2 (0%)

3 (0%)

4 (0%)

5 (0%)

Mnogu pati (0%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!